Amatorzy siatkówki w Orlen Arenie

W Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Amatorów o Puchar Prezydenta Miasta Płocka, który odbędzie się 9 i 10 lutego, zagra 16 zespołów z kilku województw. Zapraszamy na trybuny i na… parkiet.

 

Wielkie, dwudniowe zawody w Orlen Arenie to kontynuacja bardzo udanego turnieju z początku grudnia 2012 r., w którym zagrało 9 zespołów, między innymi z Płocka, Zawidza, Płońska, Wyszogrodu i Skępego. Impreza była na bardzo wysokim sportowym poziomie, zapewne podobnie będzie już w lutym, a więc emocje gwarantowane.

Zespoły zostaną podzielone na cztery grupy. W sobotę od godz. 10 systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów zagrają dwie grupy, natomiast od godz. 14.30 rywalizować będą dwie kolejne. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do rozgrywek niedzielnych, które rozpoczną się o godz. 10. Finał zaplanowano na godz. 15. W niedzielę będą też atrakcje dla kibiców i siatkarzy.

Organizatorem zawodów jest Urząd Miasta Płocka oraz Centrum Widowiskowo – Sportowe Orlen Arena, a partnerem – Agencja Reklamy Prima. Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki – wstęp wolny.

Drużyny, zainteresowane udziałem w zawodach, mogą dowiedzieć się więcej szczegółów u prowadzącego zapisy Piotra Gwoździa z Centrum Widowiskowo-Sportowego Orlen Arena pod numerem telefonu 24 367 26 84.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 4 lutego 2013 roku, liczba miejsc jest ograniczona, zatem kto wystąpi w turnieju zależeć będzie od kolejności zgłoszeń.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments