Artur Siódmiak Camp

siodmiak_campJuż 27 kwietnia 2014 w Płocku odbędzie się kolejna edycja Artur Siódmiak CAMP. Dla wszystkich zakochanych w szczypiorniaku młodych sportowców będzie to już druga okazja do wspólnego treningu z Królem Arturem, który ponownie zagości w Orlen Arenie.

Ostatni CAMP w Płocku był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo wysoka frekwencja, świetna atmosfera, mnóstwo śmiechu, wiele cennych doświadczeń, a także mnóstwo pytań o kolejną edycję. Jednak czy mogło być inaczej skoro Płock żyje piłką ręczną – mówi organizator CAMPu Artur Siódmiak.

CAMP Siódmiaka to jeden z elementów konsekwentnie realizowanego przez niego projektu Mały Mistrz, który propaguje akcję STOP zwolnieniom z WF-u. Formuła CAMPu pozostaje niezmieniona, jednak nie obejdzie się bez niespodzianek. Pierwsza część to zabawa dla całej rodziny. Multisportowe aktywności mają nie tylko usprawniać najmłodszych, ale także stwarzają wspaniałą możliwość do wspólnego działania dzieci z rodzicami. Kolejny etap CAMPu to trening z Królem Arturem. Ta część jest dedykowana dzieciom w wieku 7-12 lat, które chcą poznać tajniki treningu, strategii czy nowoczesnych technik w piłce ręcznej. Podczas lekcji z Siódmiakiem dzieci otrzymają dobrą lekcję nie tylko z piłki ręcznej. Siódmiak będzie zachęcał do przełamywania swoich słabości, ciężkiej pracy oraz systematycznego wyznaczania nowych celów nie tylko w obszarze sportowym, ale także w życiu codziennym. Ten panel jest w pewnej części edukacyjno – wychowawczy, motywujący, wskazuje drogę, która jest jedyną właściwą by osiągnąć w życiu więcej niż inni. Tylko wtedy stajemy się „Mistrzami” nie tylko w sporcie – zapowiada Siódmiak.

 

plakat

 

Po treningu dzieci otrzymają pamiątkową koszulkę z autografem Artura Siódmiaka oraz profesjonalną piłkę, która ma być motywatorem do rozwijania swoich umiejętności. Kolejną atrakcją będzie Mecz Gwiazd. Oprócz reprezentantów Polski w piłce ręcznej na parkiecie zobaczymy między innymi znanych dziennikarzy, samorządowców, donatorów sportu z regionu czy aktorów. Mimo, że organizatorzy nie zdradzają pełnej listy gości, wiadomo już, że w Płocku zobaczymy Piotra Gruszkę, Jarosława Jakimowicza czy Rafała i Marcina Mroczków.

Płock jest dla mnie szczególnym miejscem, w którym upatruję podobieństwo do niemieckiego Kiel. Piłka ręczna jest tu bardzo ceniona, ale również niezwykle wspierana przez władze miasta i lokalne firmy. Efektem działań jest bardzo dobra baza szkoleniowa, a także coraz większa ilość dzieciaków, które mają potencjał, aby sięgać po najwyższe trofea. Tu zaczyna się moja rola. Chcę, aby moje CAMPy były nie tylko fajnym widowiskiem sportowym, ale początkiem przygody ze sportem. Stąd w pierwszej części dajemy możliwość wyboru pomiędzy ręczną a innymi sportami takimi jak: piłka nożna, koszykówka, wioślarstwo, street handball, badminton czy tenis stołowy. Jeśli najmłodsi znajdą w naszej ofercie coś dla siebie to ja czuję się wygranym.

Po imprezie będzie można zdobyć autograf Króla Artura na przygotowanej przez Akademię Piłki Ręcznej autografkarcie oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Program czasowy imprezy

11.00 – 13.00 AKTYWNOŚCI MULTISPORTOWE 

13.00 – 15.00 TRENING Z ARTUREM SIÓDMIAKIEM 

15.00 – 16.00 MECZ GWIAZD

Zapraszamy serdecznie na Artur Siódmiak CAMP osoby w każdym wieku i całe rodziny.

Spotykamy się w niedzielę 27 kwietnia 2014 o godzinie 11.00 w hali ORLEN ARENA w Płocku przy Placu Celebry Papieskiej 1.

Więcej informacji oraz zapisy dzieci w wieku 7-12 lat przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej Akademii: fundacjaakademiasportu.pl.

Źródło: Akademii Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka

Skomentuj

comments