Ferie z PLOT i Orlen Areną

ferie_15Od 26 do 30 stycznia, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15, na terenie Centrum Widowiskowo – Sportowego ORLEN ARENA, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna realizować będzie projekt dofinansowany z budżetu miasta Płocka pn. „Ferie z Płocką LOT w ORLEN ARENIE”.


Do udziału w projekcie zapraszamy 30 dzieci z terenu miasta Płocka w wieku 7 -10 lat.
W ramach projektu dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach sportowo – rekreacyjnych, dzięki którym będą mogli spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych takich jak judo, piłka ręczna czy sztuki walki wywodzącej się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej – capoeira.
Dzięki uczestnictwu w projekcie, 30 osobowa grupa dzieci dowie się również o tym, jak zwierzęta przygotowują się do zimy, dzięki uczestnictwu w zajęciach organizowanych przez płockie ZOO.

Dodatkową atrakcją będą warsztaty twórcze polegające na tworzeniu maskotek z różnego rodzaju materiałów styropianowych, drewnianych, tekstyliów prowadzone przez twórczynię ludową panią Marię Kopczyńską.
Dzieci w trakcie ferii odwiedzą Happy Park w Stróżewku, gdzie będą mogły aktywnie spędzić radosne i niezapomniane chwile w bajkowej scenerii.
Ponadto planowane jest spotkanie z piłkarzem Sekcji Piłki Ręcznej SPR WISŁA PŁOCK oraz spotkanie z Lwem Honorkiem.
Opiekę nad uczestnikami sprawować będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz instruktorzy z ORLEN ARENY.
W ramach projektu zaplanowano również wyżywienie – II śniadanie dla uczestników ferii.
Koszt powyższych ferii wynosi 100,00 zł.
Rekrutację rozpoczynamy od poniedziałku – 5 stycznia 2015 r.

Karta kwalifikacyjna uczestników wypoczynku została zamieszczona poniżej oraz dostępna jest w biurze Płockiej LOT – Stary Rynek 8 (Dom Darmstadt), 09-400 Płock, tel. 24 364 99 90. Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Decydować będzie kolejność zgłoszeń (dostarczenie podpisanego oświadczenia oraz prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku do Biura Płockiej LOT).

Źródło: PLOT

Skomentuj

comments