Płockie drogi 16.12

Płocki raport drogowy: 16 grudnia 2015r.


Bieżące naprawy dróg i chodników będą dziś prowadzone na ulicach:

– KOCHANOWSKIEGO – naprawa ubytków w jezdni,
– CHOPINA – naprawa ubytków w jezdni,
– WYSZOGRODZKA – naprawa ubytków w jezdni,
– MANEŻOWA – naprawa chodnika.


Akcja “ZIMA”

W nocy 15/16 grudnia służby miejskie interweniowały z użyciem solarek zwalczając śliskość na terenie miasta w rejonie obiektów mostowych, zjazdów, podjazdów i zbiorników wodnych.


 

1 Maja 

Ulica 1 Maja jest udostępniona dla ruchu na całej długości. Obowiązuje nowa, stała organizacja ruchu. W pasach drogowych trwają prace porządkowe.

 

Piłsudskiego, Królewiecka, Kwiatka

Wodociągi Płockie prowadzą prace w infrastrukturze podziemnej na kolektorze “F”. Prace renowacyjne są prowadzone metodą bezodkrywkową z wykorzystaniem specjalistycznych pojazdów ciężarowych pozostających na jezdniach, urządzeń technicznych, co może powodować ograniczenia w ruchu. Apelujemy o ostrożność.

 

Harcerska

Trwa przebudowa ul. Harcerskiej w Borowiczkach. W efekcie na skrzyżowaniu ul. Harcerskiej – Korczaka – Pocztowej powstanie rondo, a na ul. Harcerskiej nowe chodniki, droga rowerowa i oświetlenie. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu i zwężenia jezdni. Ruch odbywa się wahadłowo z wykorzystaniem tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Inwestycję realizuje Miejski Zarząd Dróg. Umowny termin realizacji ze zgłoszeniem do odbioru to 29 stycznia 2016 r.

W związku z pracami ulica Harcerska na odcinku od ul. Warmińskiej do ul. Korczaka jest  zamknięta dla ruchu od czwartku 26 listopada. Czasowa organizacja ruchu przewiduje objazd ulicami: Warmińska – Podlaska – Żuławska. Planowany termin otwarcia dla ruchu – do 20 grudnia 2015 r.

W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Harcerskiej przy skrzyżowaniu z ul. Warmińską od czwartku 26 listopada 2015 r. od pierwszych kursów porannych linii dziennych do odwołania (zakończenie prac zaplanowano wstępnie autobusy linii 3, 27, 30, 35, 37, N1 i N3 w obydwu kierunkach ominą przystanek Młyńska na ul. Harcerskiej.

 

.

Fotoradar Straży Miejskiej

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 16 grudnia stanie na ulicach:

– MICKIEWICZA
– SIENKIEWICZA
– KOCHANOWSKIEGO

Skomentuj

comments