Zakończenie sezonu motocyklowego

Parada motocykli ulicami miasta, pokaz mody dla motocyklistek, wystawa starych motocykli, a także akademia kulinarna, szkoła bezpiecznej jazdy i atrakcje dla najmłodszych.

W taki sposób w sobotę, 19 września motocykliści oficjalnie zakończą sezon, a do wspólnej zabawy zapraszają także amatorów innych pojazdów i niezmotoryzowanych.

Impreza rozpocznie się o godz. 14 od mszy św. na Starym Rynku, przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Po nabożeństwie motocykliści wyruszą w stronę Orlen Areny, ulicami Kazimierza Wielkiego, Okrzei, Nowowiejskiego, Łukasiewicza, 7 czerwca 1991. Na placu przy Orlen Arenie o godz. 15 rozpocznie się widowisko, czyli pokazy, wystawy, konkursy, warsztaty kuglarskie i występy artystyczne.

W związku z imprezą ul. 7 czerwca 1991 r. w sobotę 19 września w godzinach 14.00 – 20.00 będzie wyłączona z ruchu. Objazd zostanie poprowadzony ul. Gwardii Ludowej – Batalionów Chłopskich – Łukasiewicza.
W związku z zamknięciem dla ruchu ul. 7 Czerwca 1991 r. na czas organizacji IV Zakończenia Sezonu Motocyklowego w sobotę 19 września 2015 r. w godzinach od 14.00 do 20.00 autobusy linii 7 i 20 w obydwu kierunkach ominą przystanek Orlen Arena na ul. Łukasiewicza, w zastępstwie w obydwu kierunkach zatrzymają się na przystankach Orlen Arena na ul. Batalionów Chłopskich.
Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:
• Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza w obydwu kierunkach) – bez obsługi autobusami linii 7 i 20, zatrzymają się tam tylko autobusy linii 32, 33 i 35; autobusy linii 7 i 20 zatrzymają się na przystankach Orlen Arena na ul. Batalionów Chłopskich.
Źródło: UMP

Skomentuj

comments