KSW 18 już w lutym w Orlen Arenie

Nie minął jeszcze miesiąc od siedemnastej gali Konfrontacji Sztuk Walki, a w sprzedaży pojawiły się bilety na kolejną – osiemnastą edycję. Wiąże się to z postanowieniem organizatorów o realizowaniu czterech dużych gal w ciągu roku, co będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów MMA.

 

Tym razem zagorzali miłośnicy mieszanych sportów walki spotkają się w płockiej Orlen Arenie. Na osiemnastej gali w walce wieczoru na ringu zaprezentuje się ogromna nadzieja polskiego MMA – płocczanin Marcin Różalski. To starcie będzie niewątpliwie ukoronowaniem jego dotychczasowego dorobku sportowego. Poza nim, na pewno zobaczymy byłego mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu – Karola Bedorfa, który zadebiutował w MMA podczas ósmej edycji KSW.

Właściciele Konfrontacji Sztuk Walki – Maciej Kawulski i Martin Lewandowski postanowili zorganizować galę w płockiej Arenie. Nie jest to pochopna decyzja – na osiemnastej edycji na pewno nie pojawią się Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidow, a nie da się ukryć, że właśnie oni są największymi gwiazdami KSW.

W żaden sposób nie ujmuje to jednak prestiżu imprezy – nazwiska pierwszych dwóch uczestników powinny przyciągnąć prawdziwych fanów i wypełnić płocką Orlen Arenę po brzegi. Nazwiska pozostałych zawodników nie zostały jeszcze zdradzone, wiadomo jednak, że tego wieczoru odbędzie się siedem walk.

Źródło: www.orlenarena.plock.eu

Skomentuj

comments