Wakacje na sportowo w płockiej Arenie

Centrum Widowiskowo-Sportowe serdecznie zaprasza dzieci w wieku 9-13 lat do wzięcia udziału w „Sportowych Wakacjach z Orlen Areną”.

 Dwutygodniowe półkolonie dla dzieci z terenu miasta Płocka zostaną zorganizowane przez CWS J.B. od 16 do 27 lipca. Zajęcia w ramach półkolonii będą odbywać się w godzinach 8.30 – 16.00. Dla wszystkich chętnych organizatorzy przygotowali dwa bloki zajęć sportowych, takich jak sporty walki: judo, które prowadził będzie znany płocki judoka Łukasz Smorzewski i capoeira – brazylijska sztuka walki, prowadzona przez instruktorów z UKS Grupo Magia. Drugi blok zajęć to oczywiście bardzo popularna w Płocku piłka ręczna. Zajęcia szczypiorniaka poprowadzą trenerzy SPR Wisły Płock i AZS PWSZ Jutrzenki Płock. Być może wśród uczestników „Sportowych Wakacji” znajdą się talenty na miarę Kamila Syprzaka czy dziewczyn z Jutrzenki.

W ramach dwutygodniowych półkolonii zaplanowaliśmy nie tylko codzienne zajęcia sportowe ale także warsztaty tańca, zajęcia świetlicowe, zwiedzanie jednej z najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce oraz wiele innych atrakcji. Na zakończenie „Sportowych wakacji z Areną” odbędzie się piknik rodzinny przez Halą.

Opiekę nad uczestnikami sprawować będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna wraz z najlepszymi trenerami i instruktorami sportu w naszym mieście. Akcja skierowana jest do 56 dzieci w wieku 9 – 13 lat z terenu miasta Płocka. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Półkolonie są współorganizowane wraz z Płocką Spółdzielnią Mieszkaniową Lokatorsko-Własniościową.

Aby zapisać swoje dziecko na półkolonie trzeba wypełnić oświadczenie i kartę kwalifikacyjną uczestnika, które dostępne są w Centrum Widowiskowo-Sportowym Orlen Arena. Zapisy trwają do 10.07.2012r. Więcej informacji o „Sportowych Wakacjach” można uzyskać pod numerami telefonów: 24 367 26 84 lub 24 367 26 82.

Źródło: www.orlenarena.plock.eu

Skomentuj

comments