UWAGA! Akcja! Animacja!

Mobilna scena Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki rusza w trasę po kolejnych osiedlach.

 Już w najbliższy weekend zawita na Borowiczki (piątek, 13 lipca), Międzytorze (sobota, 14 lipca) i Radziwie (niedziela 15 lipca). Zapraszamy do zabawy. „Akcja Animacja” to wyjątkowy projekt realizowany przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki i Stowarzyszenie Teatr per Se po raz pierwszy. Współpracujemy przy nim z radami osiedli, spółdzielniami mieszkaniowymi, strażą miejską i policją. Staramy się dotrzeć z kulturą do płockich osiedli, na których często nie ma żadnych palcówek kulturalnych.

Mieszkańców płockich osiedli zapraszamy na spotkania z kulturą. Prezentujemy grupy muzyczne, taneczne działające w POKiS-ie, prowadzimy zajęcia plastyczne. Instruktorzy POKiS udzielają dzieciakom i młodzieży konsultacji muzycznych, plastycznych, literackich. Przyjmujemy też zapisy na zajęcia muzyczne, taneczne, plastyczne, literackie, które ruszą w POKiS po wakacyjnej przerwie.

Harmonogram Akcji Animacji

13 lipca, od godz. 15 MIEJSCE: Osiedle Borowiczki, boisko przy Szkole Podstawowej nr 20
Impreza z udziałem PCK i Straży Miejskiej, animacje plastyczne, Pokis Dance Studio – Zbyszek Góral, Shadow – Anna Fabiszewska, Stowarzyszenie Teatr Per Se – bajka „Trzy świnki” w reż. Magdaleny Tomaszewskiej, koncert zespołu.

14 lipca, od godz. 15 MIEJSCE: Osiedle Międzytorze, okolice dawnej „dwójki”
W programie: animacje plastyczne, Pokis Dance Studio – Zbyszek Góral, Shadow – Anna Fabiszewska, Stowarzyszenie Teatr Per Se – bajka „Trzy świnki” w reż. Magdaleny Tomaszewskiej, koncert zespołu Reszta Pokolenia. Impreza z udziałem Straży Miejskiej.

15 lipca, od godz. 15 MIEJSCE: Osiedle Radziwie, plac przy kościele
W programie: animacje plastyczne, Pokis Dance Studio – Zbyszek Góral, Shadow – Anna Fabiszewska, Stowarzyszenie Teatr Per Se – bajka „Trzy świnki” w reż. Magdaleny Tomaszewskiej, koncert zespołu KZR. Impreza z udziałem Straży Miejskiej.

Zapraszamy!

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments