Maraton Zumby

zumbaCentrum Widowiskowo-Sportowe J.B. zaprasza na profesjonalny maraton Zumby, już 16.06.2013r. o godzinie 12:00 w Hali Orlen Arena.

Zumba to inspirowane południową Ameryką zajęcia taneczno-ruchowe. Dzięki połączeniu międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych powstał dynamiczny i ekscytujący oraz, co najważniejsze, skuteczny program fitness!

Zumba wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku i treningu interwałowego, dla zmaksymalizowania wydatku energii w organizmie człowieka. Ruchy taneczne oparte na treningu cardio są łatwe do wykonania, a choreografie są tak skonstruowane, żeby wzmacniać całę ciało, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców, brzuch.

Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku, a choreografia łączy hip-hop, soce, sambe, salse, merengue, mambo, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha.

Maraton poprowadzą licencjonowani instruktorzy Zumba Fitness. Zapraszamy do wspólnej zabawy rekordową liczbę 500 osób.
Informujemy, że I Maraton Zumby jest imprezą biletowaną. Uczestnictwo w imprezie jest możliwe po dokonaniu opłaty wpisowej.

Opłaty wpisowego można dokonać w dwojaki sposób:
1) Od dnia 03.06.13 r. do dnia 13.06.13 r. kwotę w wysokości 25 PLN należy przelać na konto Centrum Widowiskowo-Sportowego

WAŻNE. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do 13.06.13 r. Wpis na listę zostanie dokonany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie CWS J.B.

2) Od dnia 14.06.13 r. wpłaty w wysokości 35 PLN będzie można dokonać jedynie w kasie siłowni Arena przy Pl. Celebry Papieskiej – wejście K5

Źródło: www.orlenarena.plock.eu

Skomentuj

comments