Zadbaj o zdrowie Babci i Dziadka z Galerią Wisła

Mobilna Przychodnia Kardiologiczna Kardiofon zawita do Galerii Wisła w Płocku. Przyjdź 21 stycznia skorzystaj z bezpłatnych badań EKG, pomiaru cholesterolu oraz porad dietetyka. Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00.

 

Podczas ośmiogodzinnej akcji medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu akcji. Głównym celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Ciekawostka – do badania wykorzystywany jest cyfrowy aparat EKG umożliwiający przesyłanie badań EKG na odległość. Dzięki najnowszym osiągnięciom telemedycyny badanie EKG osoby, która znajduje się w Centrum Handlowym, zostaje przesłane on-line przez mobilny Internet do Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Lekarz specjalista dyżurujący w centrum niezwłocznie opisuje i interpretuje badanie, które już po chwili możemy wydrukować i wręczyć pacjentowi.

Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę, 21 stycznia 2012 roku do Galerii Wisła, mieszczącej się w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej 144.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

Źródło: www.galeria-wisla.pl

Skomentuj

comments