Różalski z nowym rywalem w walce wieczoru na gali KSW18!

Drodzy Fani. MMA to sport nieprzewidywalny i pokazało to już wiele walk. Dziś po raz kolejny ta nieprzewidywalność spotkała również Federację KSW.

 
 
 
 

Gwiazda światowego formatu, jakim bez wątpienia jest Jerome Le Banner niestety, ale nie wystąpi w walce wieczoru gali KSW18 przeciwko Marcinowi Różalskiemu. Dziś z obozu Francuza dostaliśmy bardzo przykrą wiadomość, że “Geronimo” podczas ostatniego treningu przez przylotem do Polski nabawił się kontuzji pęknięcia łąkotki w kolanie. Przykra sytuacja nie tylko dla nas, ale również dla samego zawodnika, a także jego fanów w Polsce.

Federacja KSW w kilka godzin znalazła zastępstwo, z którego wszyscy fani mogą być zadowoleni . Żeby nie zwlekać z informacją o nowym przeciwniku “Różala” już dziś informujemy, że zmierzy się on z innym, również znanym zawodnikiem, Holendrem Valentijnem Overeemem. Trenujący do niedawna w Golden Glory fighter stoczył w formule MMA ponad pięćdziesiąt pojedynków. Walczył dla takich organizacji jak m.in. PRIDE, 2H2H i King Of The Ring. Ponad pięćdziesiąt pojedynków stoczonych we wszechstylowej walce wręcz czyni holenderskiego „Pytona” jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Europie i jest to nie lada wyzwanie dla zaczynającego przygodę z MMA Różalskiego..

Obiecaliśmy, że będzie piekło i tak też będzie, a pojedynek Overeema z Różalskim to potwierdzi w stu procentach!

Źródło: www.konfrontacja.com

Skomentuj

comments