“Battle Cyborg” sprawdzi płockiego fightera

Rywalem “Różala” podczas 18 edycji KSW będzie legenda sportów walki Jerome Le Banner z Francji.
Dziesięciokrotny uczestnik finałów K-1 World GP, dwukrotny ich wicemistrz Jerome Le Banner będzie przeciwnikiem Marcina Różalskiego w walce wieczoru na gali KSW18, która 25 lutego odbędzie się w Płocku.

 

„Geronimo”, albo jak kto woli „Battle Cyborg” to legenda sportów uderzanych. Znany na całym świecie – od Japonii po Stany Zjednoczone – zawodnik urodził się 26 grudnia 1972 roku we francuskim Hawr. Jest jednym z najbardziej utytułowanych kickboxerów na świecie. W swojej karierze był mi.n. Mistrzem Świata organizacji WKN w tajskim boksie, mistrzem Europy w kickboxingu, dwukrotnym K-1 World Grand Prix i dwukrotnym wicemistrzem największych zawodów K-1 World GP.

W formule K-1 stoczył sześćdziesiąt pojedynków. Nokautował w nich takie sławy jak Mark Hunt, Peter Aerts, Ernesto Hoost czy Musashi. Bierze udział również w walkach bokserskich. Jako bokser stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał.

Pojedynek z „Różalem” będzie dla Francuza siódmą konfrontacją w MMA. Trzy razy wygrywał i trzy walki kończyły się jego porażką. W lutym będzie chciał ten bilans na pewno poprawić.

Źródło: www.plock.eu

Skomentuj

comments