Konkurs “Płock w Unii Europejskiej” zakończony

Protokół jury konkursu “Płock w Unii Europejskiej – jak wykorzystać szansę członkostwa w UE dla naszego regionu?”

 Jury w składzie:
1. Pani Jolanta Hibner – Poseł do Parlamentu Europejskiego – przewodnicząca
2. Pani Katarzyna Szczawińska – Kamelska – Dyrektor Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Płocku
3. Michał Luczewski – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Płocka ds. Pozyskiwania Funduszy Europejskich
4. Jacek Znyk – plastyk, nauczyciel w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku

Po obejrzeniu 97 prac postanowiło przyznać

Trzy równorzędne nagrody za najlepsze prezentacje dla:
Magdaleny Krajenty z VII Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół nr 5 w Płocku
Moniki Kolczyńskiej z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Płocku
Mateusza Bruździńskiego z Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku

Trzy równorzędne nagrody za najlepsze plakaty dla:
Kamili Rudnickiej z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Krzysztofa Orankiewicza z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Patryka Ozdowskiego z Zespołu Szkół Technicznych w Płocku
Laureaci w nagrodę pojadą w wrześniu na wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli

Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia

W kategorii prezentacji multimedialnej dla:
Sylwii Wyszyńskiej z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Kamila Milewskiego z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Płocku
Pauliny Betkowskiej z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Płocku
Martyny Czerniak z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Płocku
Szymona Gawlińskiego z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Płocku
Adriana Lewandowskiego z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Płocku
Mileny Pawlak z VII Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół nr 5
Anety Tarki z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
Agnieszki Zielińskiej z Zespołu Szkół Centrum Edukacji w Płocku

W kategorii plakatu dla:
Joanny Krysztoforskiej z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Elizy Smolarek z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Sylwii Czarneckiej z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Aleksandry Jagiełło z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Justyny Ozimkiewicz z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Piotra Kwiatkowskiego z I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku
Adama Gołaszewskiego z Zespołu Szkół Technicznych w Płocku
Dariusza Kuczmy z Zespołu Szkół Technicznych w Płocku
Kamila Małachowskiego z Technikum nr 4 w Zespole Szkól Usług i Przedsiębiorczości w Płocku

Wyróżnieni uczniowie pojadą w maju do Warszawy, by zwiedzić Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

/Podpisy/

Źródło: MDK Płock

Skomentuj

comments