Głosujcie na KZR

Płocki zespół KZR przeszedł do II etapu konkursu o nagrodę Grand Prix Seven Festival „music & more” 2013, który organizuje radiowa „Trójka”.

 Łapcie za telefony i głosujcie na chłopaków z Płocka.

Klub Zdesperowanych Romantyków znalazł się w szczęśliwej dwudziestce młodych rokowych zespołów, które mają szansę zagrać obok takich gwiazd rocka jak Illusion, TSA, Flapjack czy Tiamat i My Dying Bride.

O tym czy zagra zadecydują słuchacze Trójki!

Festiwal odbywa się (pod różnymi nazwami) w Węgorzewie od 1991 roku. W ubiegłym roku grali tam, m.in. płocki zespół Farben Lehre, szwedzka Katatonia, Frontside, Armia, Dżem, New Model Army i My Riot.

Klub Zdesperowanych Romantyków (KZR) to grupa rockowa z Płocka. Tworzą go: Tomek Gębarowski – wokal, gitara, Krzysiek Kaźmierczak – gitara, Michał Szpilkowski – bas, Piotrek Kosowski – perkusja, Wojtek Piasecki – instrumenty perkusyjne. W Pracowni Muzycznej POKiS szlifowali swój warsztat i nadal grają u nas próby. Muzykę zespołu można określić jako „alternatywny” lub „akustyczny”, mocno melodyjny rock. Mimo kompozycji opartych na brzmieniu gitary akustycznej, która narzuca czasem skojarzenia z melancholią i powyciąganymi swetrami, specjalnością zespołu są wysokoenergetyczne występy na żywo.

W Płocku usłyszycie ich podczas Koncertu Na Dachu 26 kwietnia 2013.

To ważna data, bo tylko do 26 kwietnia można oddać swój głos w „trójkowym” konkursie, do czego gorąco zachęcamy. Wystarczy tylko wysłać SMS z nazwą wykonawcy pod numer 71335 (1 zł+VAT). Regulamin konkursu i więcej informacji na stronie www.sevenfestival.com.

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments