Wystartuj na Podolance!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się I Płocki Miting Amatorów w Pływaniu o Puchar Dyrektora MZOS. Zapisy do zawodów już trwają.

 Każdy, kto chce spróbować swoich sił w pływaniu musi wysłać swoje zgłoszenie zawierające m.in: imię i nazwisko, datę urodzenia do 6 grudnia. W zawodach wziąć udział mogą tylko amatorzy. Miting rozpocznie się o godz. 10.00 w sobotę 8 grudnia 2012 r. W celu weryfikacji pływacy muszą się stawić na Pływalni Miejskiej Podolanka najpóźniej do godziny 9.00.

Rywalizacja odbywć się bedzie w ośmiu kategoriach wiekowych na dystansach 25 i 50 metrów (w zależności od kategorii). Dla trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach przewidziano medale i dyplomy. Pływacy, którzy zajmą pierwsze miejsca otrzymają nagrody rzeczowe. Najstarszy i najmłodszy zawodnik także otrzymają nagrody rzeczowe.

Każdy, kto chce spróbować swoich sił w pływaniu musi wysłać swoje zgłosznie zawierające m.in: imię i nazwisko, datę urodzenia do 6 grudnia na adres mailowy: a.wisniewska@mzos.ump.pl.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments