Płock – zdrowo i wesoło na sportowo!

Naszemu Stowarzyszeniu udało się pozyskać środki finansowe z Fundacji “Fundusz Grantowy dla Płocka” na organizację ferii 2013 w Płocku.

 Chcielibyśmy bardzo podziękować, w imieniu dzieci, które nieodpłatnie spędzą ciekawe ferie, darczyńcom Fundacji: Urzędowi Miasta Płock oraz firmom Orlen i Basell Orlen Polyolefins. Podziękowania kierujemy też do partnerów projektu: Straży Miejskiej w Płocku, pracownikom i dyrekcji MOPS w Płocku oraz Fundacji Arka Mazowsza.

Zgodnie z projektem, który skierowany jest do 40-osobowej grupy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, zajęcia zorganizowane zostaną codziennie, od 1 do 9 lutego w godzinach 10.00 – 16.00 i odbywać się będą w Sali Bankietowej “Pan Tadeusz”, przy ul.Kazimierza Wielkiego 42.

Zaplanowano integracyjne zajęcia sportowo – rekreacyjne: tenis stołowy, dart, siłowanie na rękę (Armwrestling) jak i warsztaty promujące zdrową żywność – kuchnie świata (tradycyjna polska kuchnia, kuchnia hiszpańska, kuchnia włoska, kuchnia chińska, kuchnia rosyjska, kuchnia japońska, kuchnia francuska). Uczestnicy projektu będą mogli korzystać także z komputerów z dostępem do internetu oraz gier komputerowych.

Na koniec, 10 lutego, zaplanowaliśmy uroczystą galę podsumowującą projekt.
Wydarzenie Patronatem Medialnym objęli: Tygodnik Płocki oraz portale internetowe – Plocman.pl, Portalplock.pl, Terazplock.pl.

Źródło: Stowarzyszenie Polska Liga Kick – Boxingu

Skomentuj

comments