Wielki finał Miss Polski 2013 w Płocku

missGala Miss Polski 2013 odbędzie się 8 grudnia w płockiej Orlen Arenie. Transmisja gali o godz. 20:00 w Polsacie.

Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki staną 24 uczestniczki z każdego zakątka kraju. Przed galą wyjątkowo odbędzie się występ specjalny zagranicznej grupy Women Of Ireland – będzie to pokaz taneczno-wokalno-akrobatyczny. Podczas samych wyborów Miss Polski wystąpią zespół Pectus oraz Rafał Brzozowski.

Galę poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Kandydatki zaprezentują się między innymi w kolekcji Ewy Minge. Nie zabraknie oczywiście pokazu w bieliźnie, która w tym roku będzie wpisana w świąteczny klimat, pokazowi będzie towarzyszył sztuczny śnieg, całość zostanie utrzymana w klimacie tradycyjnego, polskiego folku. Koronę przekaże Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska. Do wygrania samochód Chevrolet Spark. Laureatka konkursu będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie Miss World, którego finał zaplanowano jesienią następnego roku w Londynie.

Uczestniczki konkursu przebywają już na zgrupowaniu, gdzie będą trwały przygotowania do gali. Zgrupowanie będzie miało miejsce w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładnie w Podzamczu, w hotelu POZIOM511.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments