Wyjątkowe live acty na Audioriver 2017

Od wielu lat staramy się być najlepszym wydarzeniem dla fanów elektroniki, którzy chcą w jednym miejscu zobaczyć najbardziej spektakularne i często nieosiągalne dla klubów koncerty. Dziś ogłaszamy kolejne kilka projektów, których nie tylko polska, ale i szersza międzynarodowa publiczność, nie miała jeszcze okazji zobaczyć. Są to Vitalic – ODC live, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, High Contrast live oraz Killbox (Ed Rush & Audio). Ponadto, do programu dołączyli także Tale Of Us, S.P.Y, Agents Of Time live, Dax J, DJ Storm i Hugh Hardie.

Zacznijmy od największego ogłoszonego dziś składu, czyli ikony muzyki elektronicznej, Carla Craiga, który przyjedzie wraz z Versus Synthesiser Ensemble. Oznacza to, że na głównej scenie festiwalu staną: Carl Craig za najróżniejszymi maszynami, Francesco Tristano przy fortepianie, Kelvin Sholar przy keyboardach, a do tego jeszcze trzech innych klawiszowców. Co będą grać? Utwory Craiga i Tristano w zupełnie nowych, rozbudowanych specjalnie dla tego projektu aranżacjach.

Także na Main Stage zobaczymy inny porywający live act, a mianowicie Vitalic – ODC live. ODC, czyli odyseja, czyli podróż, czyli to, w co udaje się podróżnik, czyli voyager. A „Voyager” to tytuł najnowszej płyty francuskiej gwiazdy. Czwarty album artysty wyszedł 20 stycznia i zapowiada doskonały koncert.

Vitalic – Waiting For The Stars ft. David Shaw And The Beat
https://youtu.be/SVIfhjrZT00

Kolejny live act to projekt jeszcze bardziej świeży i unikalny niż te wymienione powyżej. Mowa o artyście, który przez lata występował jako DJ, a w październiku minionego roku w końcu zadebiutował w wersji, w której prezentuje wyłącznie własne utwory. Mowa o High Contraście, który w zanadrzu ma nie tylko przebogaty dorobek, ale i zapowiadany na ten rok kolejny album autorski.

High Contrast – Remind Me 
https://youtu.be/r9W31xp2B8o

Tak, jak High Contrast, w Hybrid Tent zobaczymy kolejny nowo powstały projekt, czyli Killbox. To geniusze mocnego drum & bassu, Ed Rush i Audio, którzy niedawno połączyli swoje siły i przed miesiącem wydali pierwszą EP-kę nakładem RAM Records. To jednak nie koniec drum & bassu w dzisiejszym ogłoszeniu, bo na płockiej plaży zagrają także S.P.YHugh Hardieoraz zasłużona dla sceny DJ-ka, Storm.

Killbox – Surge
https://youtu.be/p4FuAn217Lk

Zmieniając metrum na cztery czwarte, ogłaszamy także powrót duetu Tale Of Us do Circus Tent. W zbliżonym muzycznie klimacie, choć w wersji live i na T-Mobile Electronic Beats Stage zagra z kolei trio Agents Of Time. Projekt ten zajął 17. miejsce na liście najlepszych live-actów 2016 roku wg czytelników portalu Resident Advisor. Na tej samej scenie zagra także ogłoszony dziś Dax J – artysta, który swoim dość szybkim techno przyspieszy tętno fanom gatunku.

Tale Of Us live at Time Warp 2016, Mannheim
https://youtu.be/akdDY6PCBBM

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017, ale już teraz bliskie wyprzedania są karnety w specjalnej, kolekcjonerskiej edycji. Te kolorowe, dwustronnie zadrukowane wejściówki dostępne są wyłącznie na http://audioriver.ebilet.pl przy zamówieniu z dostawą kurierem lub pocztą. Tradycyjne karnety znajdziecie także w salonach Empik w całej Polsce.

Na koniec, polecamy playlistę z utworami wszystkich ogłoszonych dziś artystów: http://bit.ly/2mpkWVq 

Skomentuj

comments