W MDK nabór do nowej grupy wokalnej

Płocki Młodzieżowy Dom Kultury ogłasza nabór do nowej grupy wokalnej.

 Jeśli masz od 5 do 10 lat, lubisz śpiewać, chcesz rozwijać swój talent i zainteresowania muzyczne, przeżyć przygodę artystyczną, przyjdź w dniach 28-29 sierpnia 2012 o godzinie 17.00 do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Tumskiej 9a na przesłuchania do zespołu wokalnego.

Zajęcia poprowadzą:

Eliza Łochowska

Nauczyciel muzyki (emisji głosu, śpiewu, gry na instrumentach klawiszowych) i teatru dziecięcego. Jest koncertującą wokalistką, sama komponuje, dba o muzyczny rozwój swoich wychowanków. Eliza Łochowska to nauczyciel z dużym doświadczeniem, prawdziwy przyjaciel dzieci i młodzieży.

Ewelina Nowakowska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale instrumentalnym (klasa akordeonu). Laureatka wielu konkursów akordeonowych, półfinalistka III Międzynarodowego Kokursu Muzycznego im. Michałą Spisaka w Dąbrowie Górniczej. W 2009 roku otrzymała stypendium kulturalne Miasta Gdańska Młody Gdańszczanin. Była uczestnikiem warsztatów artystycznych – realizacje intermedialne i muzyka improwizowana, projekt współpracy trzech gdańskich uczelni zainicjowany przez Fundację TNS w ramach Europejskieo Festiwalu Muzyki Improwizowanej i szuki współczesnej. Członek Stowarzyszenia Akordeonisów Polskich. W Młodzieżowym Domu Kultury prowadzi zajęcia nauki gry na akordeonie oraz jest akompaniatorką w teatrach młodzieżowych.

Źródło: MDK Płock

Skomentuj

comments