MDK rusza pełną parą

Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku ogłasza nabór dzieci i młodzieży do grup artystycznych, plastycznych i sportowych.

 Zapisywać się do wybranych sekcji, będzie można już od poniedziałku, 3 września, od godz. 14.00. Przed MDK-iem spotkacie nauczycieli z ulotkami i gotowymi formularzami zgłoszeń. Przez 3 godziny pracownicy będą odpowiadać na wszelkie pytania.

Dodatkowo w sobotę, 1 września przygotujemy kampanie promocyjno – informacyjną w Centrum Handlowym „Wisła” podczas Targów Aktywności dla uczniów.

Każdy będzie mógł poznać naszą ofertę i znaleźć coś dla siebie. Posiadamy grupy plastyczne, teatralne, wokalne, taneczne, instrumentalne. Można wysłać dziecko na lekcje tańca nowoczesnego lub zapisać do klubu młodego recytatora. Nasi nauczyciele prowadzą też zajęcia obejmujące aerobik, tenis stołowy czy badminton. MDK stawia na sport, w tym roku powstanie pierwsza żeńska drużyna piłki nożnej. Prowadzimy również Artystyczną Akademię Przedszkolaka dla czterolatków, dla których nie starczyło miejsc w przedszkolach. Zajęcia prowadzone są do południa i po południu, a udział w nich jest bezpłatny.

Zapraszamy również na zajęcia do naszych filii – eMDeKusia przy szkole Podstawowej nr 23 i Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Wyszogrodzkiej 1. Szczegółowe informacje: Dział Imprez MDK 24 364 77 15.

Źródło: MDK Płock

Skomentuj

comments