SPR Wisła Płock ma nowy Zarząd

sprwislaplockInformujemy, że Rada Nadzorcza Spółki Sekcja Piłki Ręcznej – Wisła Płock z dniem 4 czerwca 2013 roku powołała nowy Zarząd Spółki w składzie: Pan Piotr Raczkowski – Prezes, Pan Artur Zieliński – Wiceprezes.


Piotr Robert Raczkowski – jest menedżerem zarządzającym i operacyjnym z 18-letnim doświadczeniem w kierowaniu podmiotami gospodarczymi. Jest absolwentem Akademii Strategicznego Przywództwa przy Harvard Business Review, studiów EMBA w języku niemieckim (HHL Leipzig/WHU) oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warszawskim. Jest uprawniony do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Współtworzył i zarządzał firmą Stangpol przeobrażoną w Henczke Budownictwo, obecnie kieruje CKTiS S.A.

Piotr Raczkowski jest także wykładowcą w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku w zakresie zarządzania projektami, zarządzania procesami i inicjacji oraz planowaniem projektów. Biegle posługuje się językiem niemieckim i rosyjskim. Żonaty, trójka dzieci.

Artur Zieliński – jest absolwentem Politechniki Warszawskiej – inżynier na kierunku Inżynieria Środowiska. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe o kierunku Europejskie Stosunki Finansowo-Ekonomiczno-Prawne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim. Jest uprawniony do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Od 2003 r. zawodowo związany z PKN ORLEN S.A. na stanowiskach menedżerskich. Kierował Regionalnym Zespołem Sprzedaży Hurtowej, Działem Obsługi Klientów Ekotermu i Zespołem w Dziale Sprzedaży Kart Flotowych. Żonaty, córka 11 lat.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments