Feriuj z POKiSem

Warsztaty plastyczne – pod hasłem “Wybieram sztukę” odbędą się w dniach 16-20 stycznia w godz. 11.00-14.00 w pracowni plastycznej Piwnica przy ulicy Szarych Szeregów 25.Zajęcia adresowane są do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych oraz rodziców.

 

W programie znajdą się warsztaty rysunkowe, malarskie oraz rzeźbiarskie, witrażowe i decoupage. Warsztaty sa współfinansowane przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta.

POKiS, ul. Tumska
Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży:
– poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki w godz. 10-13, w środy – od godz. 11.30 zajęcia prowadzić będzie Ania Fabiszewska, w programie m.in. taniec nowoczesny, towarzyski, salsa
– od poniedziałku do piątku w godz. 13-17 – zajęcia poprowadzi Zbyszek Góral, w programie hip hop i break dance

Pracownia literacka – Marek Grala czeka na młodzież zainteresowaną literaturą od poniedziałku do piątku w godz. 10-14. W ramach spotkań – przegląd nowości literackich, wydawnictw społeczno-artystycznych, praca nad tekstami.

Zajęcia teatralne w każdy wtorek w Domu Darmstadt od godz. 16, zajęcia teatralne poprowadzi Róża Kulik. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Zapisy – 243671920, pokis@pokis.pl.

Źródło: www.pokis.pl

Skomentuj

comments