Earl Jacob i jego Zbóje vs Pani Zima, czyli Alterstacja w POKiS

earlKiedy wstajesz jest ciemno? Kiedy wracasz też jest ciemno? Idzie zima. I co? Nie daj się! 20 grudnia w wigilię pierwszego dnia zimy, udowodnimy, że się zimy nie boimy.

Zapraszamy do POKiS. Na ringu Alterstacji Earl Jacob vs. Pani Zima.

Earl Jacob przyjedzie do swojego rodzinnego miasta z zespołem Zbóje, aby promować swój pierwszy solowy album pt. WARTO ROZRABIAĆ.

Od 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 roku jest członkiem formacji Pablopavo i Ludziki. W latach 2010 – 2013 śpiewał w zespole The Bartenders. W międzyczasie miał również niekłamaną przyjemność śmigać w superskładzie Soul Operators. To wszystko czyni Earl Jacoba doświadczonym graczem na polskiej scenie muzycznej. Graczem, który wreszcie postanowił to doświadczenie przekuć w debiut solowy.

Płyta “Warto rozrabiać” to efekt ponad dwuletniej pracy duetu Mothashipp – Earl Jacob. Kiedy panowie spotkali się na pogadankę, bardzo szybko okazało się, że mówią w tym samym języku – po polsku. Olek występując z pozycji Geniusza w sprawny sposób poukładał i skanalizował pomysły Kuby i po kilku tygodniach gotowi byli, żeby wejść do Western Jive i zacząć pracę. Setki godzin w studio dały album, którego stylistykę można określić mianem “vintage na sterydach”. Z pomocą fantastycznych muzyków sesyjnych (w tym rozbudowanej sekcji dętej i smyczków!) udało się osiągnąć efekt w postaci płomiennego romansu klasycznych brzmień rocksteady, ska i roots z nowoczesnymi rozwiązaniami studyjnymi.

Earl Jacob z zespołem Zbóje
20 grudnia 2013, godz. 19
sala koncertowa POKiS

Wstęp: w przedsprzedaży 10 zł, w dniu koncertu 15 zł
do kupienia w bileteria POKiS ul. Tumska 9 a
rezerwacja on-line : http://www.pokis.infoserw.pl/

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments