Wakacje z kulturą 2012

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na wakacje z kulturą.

 Sześciu instruktorów, ciekawe tematy – nie nudź się w domu! Przyjdź! Czekamy właśnie na Ciebie.

 
 

Literatura

Klub Literacki „Marabut” zaprasza młodych poetów – gimnazjalistów, licealistów i studentów na konsultacje literackie, które poprowadzi płocki poeta, instruktor Marek Grala. Spotkania odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godz. 11 – 16. Ich efektem ma być przygotowanie do druku nowej antologii wierszy młodych płockich autorów „Kwiaty dla Johna Lennona”. ,,Marabut”- ul. Tumska 9a (POKiS, wejście od ul. Sienkiewicza).

Taniec

Instruktor tańca Zbigniew Góral zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z hip hopem i break dancem w tle. Spotkania odbywać się będą w dniach 1-15 lipca 2012, od poniedziałku do piątku w godz. 10-14.
Anna Fabiszewska zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia tańca nowoczesnego. W dni powszednie od 1 do lipca odbywać się będą w godz. 14.30-15.30. od 15 do 30 lipca i od 16 do 31 sierpnia; poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 13 do 14, w środy od 14.30 do 15.30. Spotkania odbywać się będą w sali widowiskowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9a.

Plastyka

Pracownia Plastyczna Piwnica – ul. Szarych Szeregów 25, zaprasza na warsztaty artystyczne ,,Wybieram sztukę” w dniach 20 – 31 sierpnia w godz. 11-14. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku przedszkolnym i szkolnym a także rodziców. W programie znajdą się warsztaty rysunkowe, malarskie oraz rzeźbiarskie. Młodzi artyści poznają sztukę poprzez zabawę i aktywne formy działań twórczych. Finałem działań artystycznych będzie wystawa po warsztatowa.

Gry miejskie na podwórkach

Warsztaty plastyczne dla dzieci związane ze sztuką ulicy. Ich efektem ma być stworzenie muralowej mapy Płocka. Zajęcia odbywać się będą w dniach 06 -10 sierpnia (poniedziałek – piątek) w godz. 10- 15. Poprowadzą animatorzy z warszawskiej Fundacji Vlep[v]net i ze Stowarzyszenia „ę” z Warszawy.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments