Wyjazd na mecz z Vive Kielce

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej tradycyjnie organizuje wyjazd na mecz Vive Kielce z Orlen Wisłą Płock. Partnerem tego wyjazdu jest Miasto Płock.

 Po ostatnim zwycięstwie nad Vive Kielce płocczanie mają ogromne szanse by do fazy play-off przystąpić z pierwszej pozycji. By tak się stało nafciarze muszą ponownie pokazać rywalom kto jest lepszy. Tym razem jednak kolejny odcinek “Świętej wojny” zostanie rozegrany w Kielcach 2 marca. Na ten mecz musimy sie stawić w bardzo dobrej liczbie – powiedział Krzysztof Jarosz z Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej.

Koszt wyjazdu to 25 zł plus bilet na mecz (30 zł – normalny, 20 zł – ulgowy).

Obserwując duże zainteresowanie młodych ludzi i chęć obejrzenia na żywo rywalizacji płocko-kieleckiej, wraz z partnerem wyjazdu, Stowarzyszenie proponuje autokar rodzinny, który pozwoli na poczucie atmosfery wyjazdowej tym, którzy z uwagi na wiek, bądź niepełnosprawność, nigdy nie spróbowali pojechać na mecz zorganizowanym środkiem transportu. Młodzież do lat 18, która na mecz wybierze się wraz rodzicami, bądź opiekunami prawnymi opłaci jedynie koszt biletu!

Zapisy i wpłaty na wyjazd będą przyjmowane do 25 lutego w dniach:

– 16 lutego przed meczem z Team Tvis Holstebro (w godzinach 18.00-18.50),

– 18 lutego przed (do godz. 16.50) i w przerwie meczu z Czuwajem Przemyśl,

– 25 lutego w restauracji La Petite przy ulicy Grodzkiej 18 w godzinach 18-19.

z podaniem następujących danych: imię, nazwisko, pesel.

– lub mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

UWAGA!

Ze względu na duże zainteresowanie tym wyjazdem, a co za tym idzie potrzebę zapewnienia odpowiedniego transportu Stowarzyszenie prosi aby nie zwlekać z zapisami. Zapisy rozpoczynają się i kończą we wskazanych terminach. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy.

Kolejny autokar będzie organizowany z chwilą jego zapełnienia w 75 %.Z uwagi na organizację autokaru rodzinnego nie będzie możliwości samodzielnego udziału w wyjeździe osób niepełnoletnich. Stowarzyszenie przyjmuje zapisy wyłącznie na wyjazd autokarowy.

Kolejne informacje dotyczące wyjazdu podamy po zakończeniu zapisów.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments