Wygrana w Piotrkowie

W ostatnim meczu 4. kolejki PGNiG Superligi szczypiorniści Wisły, dzięki skutecznej grze w ostatnim kwadransie spotkania, pokonali w Piotrkowie Piotrkowianina 35:30 (18:20).

Do 42. minuty na parkiecie w Piotrkowie zanosiło sie na niespodziankę, bowiem gospodarze prowadzili od początku spotkania 2-3 bramkami. Dopiero w ostatnich 18 minutach Nafciarze zagrali agresywniej w obronie i skutecznie w ataku.

Wysoką formę po raz kolejny udowodnił równiez Marin Sego, po którego świetnych interwencjach płocczanie kontrowali gospodarzy. To pozwoliło Nafciarzom przejąć kontrolę nad meczem i wypracować 6-bramkową przewagę, której nie oddali już do końca spotkania.

Przypominamy, że do środy możecie oceniać występ Nafciarzy w Piotrkowie, oddając głosy w załączonej tabeli. Szczypiornista z najwyższą średnią notą zostanie wybrany MVP meczu z Piotrkowianinem

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. – ORLEN WISŁA PŁOCK 30:35 (20:18)

Orlen Wisła: M.Šego, M.Wichary – C.Spanne, A.Wiśniewski(5), V.Ghionea(5, 3k), I.Nikčević(2), K.Syprzak(1), M.Toromanović(6), F.Ilyés, N.Eklemović(2), M.Kubisztal(3), B.Kavaš(1), A.Twardo(3), P.Paczkowski(2), P.Nenadić(4, 1k),

Kary: Orlen Wisła 8 min (A.Twardo 4 min, M.Toromanović 2 min, M.Kubisztal 2 min)