„Muzyka moje życie”: konkurs festiwalu Audioriver i kanału dokumentalnego PLANETE+

audio13Jaki wpływ na ludzi ma muzyka? Jeżeli znasz odpowiedź na to pytanie, weź udział w konkursie i nagraj krótki film dokumentalny o jej roli w naszym życiu. Prace należy przesyłać do 7 lipca.

Nagrodą główną jest wyświetlenie filmu w kinie festiwalowym Audioriver, karnet na wydarzenie oraz iPOD. Konkurs „Muzyka moje życie” polega na nagraniu maksymalnie 90-sekundowego filmu dokumentalnego, który zobrazuje rolę muzyki w życiu człowieka – co mu daje, jaki ma wpływ na to, kim jest, jaki jest i czym się zajmuje na co dzień. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy umieścić swoją produkcję w serwisie YouTube, a następnie przesłać link do filmu na adres konkurs@audioriver.pl.

Filmy można wysyłać do 7 lipca. Następnie jury złożone z przedstawicieli organizatorów konkursu – telewizji PLANETE+ i Audioriver, wybierze do 11 lipca 10 najlepszych produkcji, które zostaną poddane głosowaniu przez internautów.

Nagrodą główną w konkursie jest emisja filmu 28 lipca w Płocku, podczas kina festiwalowego Audioriver, karnet na wydarzenie oraz iPOD ufundowany przez PLANETE+. Więcej szczegółów związanych z konkursem, regulamin oraz instrukcja jak prawidłowo przygotować film, znajdują się na stronie www.planeteplus.pl.

***
Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 7 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 130 tys. fanów z Polski i Europy, a edycja 2012 zgromadziła na plaży ok. 16 tys. osób każdego dnia.

Dotychczas ogłoszone gwiazdy Audioriver 2013: Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin, GusGus live, Rudimental live, Netsky live, Mr. Oizo, Jeff Mills, Gesaffelstein, Dixon b2b Âme, Dirtyphonics live, Karin Park, Ed Rush, Oxia, Tale Of Us, Zombie Nation live, Minilogue live, Xhin, Dusky, Lusine live, Surkin, Matador live, Nymfo b2b Klute, Steffi, Submotion Orchestra live, Julia Marcell, Sibot live, Monoloc, Function live, Alex Smoke pres. Wraetlic live, Rockwell, Vicious Circle, Astroid Boys live, Terry Francis, Ayah Marar live, Bobby Tank live, Őszibarack, NeverAfter, An On Bast & Maciej Fortuna live, HVOB live, Piano Interrupted live, Joana b2b David Delgado.
Ósma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2013.
Więcej informacji na www.audioriver.pl

PLANETE+
Poszerza horyzonty

PLANETE+ to pierwszy polski kanał dokumentalny, który poszerza horyzonty, kreuje opinie, dostarcza wiedzy i pobudza do dyskusji. Ramówkę wyróżniają wyselekcjonowane dokumenty z całego świata oraz bogactwo i różnorodność tematów, których centralnym punktem jest człowiek i cywilizacja. Co tydzień stacja oferuje ponad 20 godzin premierowych filmów w jakości HD, w ramach wieczornych pasm: „Współczesny świat”, „Filmowe dochodzenia”, „Nasza planeta”, „Nauka i technika”, „Historia”, „Portrety”, „Seans PLANETE+”, „Społeczeństwo” i „PLANETE+ DOC”. Od 2005 roku stacja jest tytularnym partnerem festiwalu PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL. Kanał PLANETE+ jest dostępny – spośród platform cyfrowych – wyłącznie w CYFRZE+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny wg Nielsen Audience Measurement to ponad 4,7 mln gospodarstw domowych. PLANETE+ istnieje w Polsce od 1996 r. Producentem jest spółka CANAL+ Cyfrowy S.A., operator platformy CYFRA+ i nadawca telewizyjnych kanałów w wysokiej rozdzielczości – premium: CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL, CANAL+ WEEKEND i CANAL+ 3D oraz tematycznych: ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+, MiniMini+, teleTOON+/HYPER+. Więcej informacji: www.planeteplus.pl i www.facebook.com/telewizjaPLANETEplus.

Źródło: Biuro Prasowe Audioriver

Skomentuj

comments