Magda Femme będzie promować zdrowy styl życia w Płocku

femmeGwiazda polskiej sceny pop Magda Femme w dniach 21 i 22 września uświetni swoją obecnością program Targów Zdrowego Życia w Płocku.

Pierwszego dnia podczas 1,5 godzinnego występu artystka będzie promowała swój nowy album „Retro Love” natomiast drugiego dnia poprowadzi karaoke.

 

Magda Femme, wokalistka muzyki pop, autorka tekstów oraz kompozytorka początkowo związała się z zespołem Ich Troje. Po 6 latach (2001) zdecydowała się rozpocząć solową karierę. W 2006 r. reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach.

Artystka pojawiła się w Płocku już rok temu, podczas inauguracji Wakacyjnej Kliniki Odchudzania.

„To dla mnie bardzo ważne, że mogę brać udział w projektach społecznych. Problem otyłości dotyka coraz większej ilości osób. Nie wszyscy są jednak świadomi konsekwencji. Cieszyłam się patrząc na twarze ludzi, którzy zaczynali swój udział w Wakacyjnej Klinice Odchudzania. Byli pełni nadziei. Dziś po roku od tamtej imprezy wiem od Olgi Wawrzszczak (organizatorka), że wielu z nich zmieniło swoje życie diametralnie. Schudli, uwierzyli w siebie. W tym roku, City Spa postanowiło zmienić konwencję imprezy i rozszerzyć program m.in. o porady dot. dzieci. Stawiają również na większą różnorodność wystawców, co zdecydowanie wyróżni naszą imprezę spośród konwencjonalnych targów. Możecie Państwo na bieżąco śledzić nasze przygotowania do eventu na oficjalnej stronie www.targizdrowegozycia.pl. Do zobaczenia w galerii Mazovia”.

tzz

Informujemy również, iż nasza impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem płockich mediów. Patronat nad imprezą objęły eventualnosci.pl, wirtualnyplock.pl, portalplock.pl, plock.naszemiasto.pl oraz petroecho.pl.

Marcin Sieczkowski
Targi Zdrowego Życia

Skomentuj

comments