Targi Zdrowego Życia już w ten weekend!

targi2Po niemal trzech miesiącach gorących przygotowań pozostały nam już niecałe dwie doby do rozpoczęcia Targów Zdrowego Życia.

Z przyjemnością prezentujemy kilka z firm i organizacji, które wezmą udział w dwudniowej imprezie już w ten weekend w płockiej galerii Mazovia. Już w ten weekend sprawdź jak smakuje zdrowa słodycz na miarę XXI wieku! 21-22-go września będzie z nami firma E’Vita. Dzięki niej zasmakujecie zdrowszej słodyczy.

Firma wspierająca ideę zdrowego stylu życia. Oferowane produkty firmy E’Vita powstają z roślin, które pochodzą z upraw ekologicznych na terenie krajów Ameryki Południowej, Środkowej, Azji i Orientu.

Witalnie.com.pl oferuje znakomite, najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Piękne zapachy Kivvi zachwycą każdego, w szczególności polecamy spośród prawie 30 produktów marmolady do ciała i peelingi na bazie brązowego cukru.

Kremy Mille Ulivi dzięki komórkom macierzystym Swiss Gardenia przywrócą blask i witalność skórze. Inlight to 100% organiczne, pochodzące z Kornwalii balsamy i olejki dla najbardziej wymagających. Esprit Equo to tradycja znanych od wieków marokańskich skarbów: arganu i glinki rasul oraz czarnego mydła i masła shea. Certyfikaty Ecocert, Soil Association i CCPB. www.witalnie.com.pl

Na tym stoisku będą rozdawane gadżety związane z firmą, katalogi, a także, za okazaniem folderu targowego będzie obowiązywała zniżka 15 zł na zakupy powyżej 100 zł w sklepie CIPO & BAXX.

Na stoisku zaprezentujemy pokazy manicure japońskiego jako najbardziej naturalnego manicure połączonego z odżywieniem płytki paznokcia.  Cyklicznie będą również wykonywane makijaże wieczorowe zarówno modelkom (sobota) jak również przez cały czas trwania targów wśród chętnych. W trakcie pokazów będą prowadzone rozmowy indywidualne i porady na temat kondycji paznokci, wyboru metod ich stylizacji oraz innych zabiegów wykonywanych w studio New-Image m.in. prawdy i mity o przedłużaniu rzęs 1:1  czy pielęgnacja stóp. Przy okazji odwiedzenia stoiska będzie można zdobyć karnet uprawniający do rabatu na makijaż wieczorowy wykonany w studio New-Image.

Na stoisku BAMBI w niedzielę odbędą warsztaty montażu fotelików samochodowych “Bezpieczne dziecko”, specjalista będzie prowadził pokazy i warsztaty oraz prezentował poprawne techniki montażu i doboru fotelików samochodowych.

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum oferuje ubezpieczenia zdrowotne „Zdrowie & Medycyna”. Wystawca zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty ubezpieczeń zdrowotnych  stanowiącej uzupełnienie powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego – już od 102zł zapewniamy: opiekę lekarską, dostęp do badań w prywatnych przychodniach, wizyty domowe, leczenie ambulatoryjne. Dom Ubezpieczeniowy Spectrum oferuje również ubezpieczenia majątkowe, życiowe i komunikacyjne z zastosowaniem atrakcyjnych zniżek. www.dus.net.pl, Oddziały w Płocku: ul. Szarych Szeregów 4, tel 24 387 90 90, ul. Bielska, tel 24 262 90 14.

Modne zdobienia paznokci – artystyczny nail art. Keratynowe prostowanie włosów zero problemu z puszeniem włosów w jesienne dni (trwałość od 4 do 6m-cy). Nowość na płockim rynku klamry drutowe na wrastające i wkręcające paznokcie. Porady jak skutecznie pielęgnować i zapobiegać wrastaniu paznokci u stóp.

Na stoisku Nestle zapraszamy do rozmów z naszym specjalistą w zakresie neonatologii i pediatrii dr Anną Tupieką-Kołodziejską ze szpitala Ks Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie. Tematy jakie można poruszać dotyczą żywienia dzieci, rozwoju, szczepień, wcześniactwa, laktacji i innych ważnych spraw dotyczących małego dziecka. Na stoisku zapewniamy miejsce do zabawy dla dziecka (basenik z piłeczkami), każda mama otrzyma pakiet materiałów o karmieniu piersią i żywieniu dziecka oraz drobny upominek.

Serdecznie zapraszamy do Galerii Mazovia w dniach 21 i 22 września. Targi Zdrowego Życia przez cały weekend od godziny 10:00, a o 18:00 w sobotę koncert Magdy Femme!

Źródło: Marcin Sieczkowski
Targi Zdrowego Życia

Skomentuj

comments