Nightskating Płock po raz drugi

nightskatingJuż po raz drugi w sobotę 20 lipca rolkarze odmienią ulice Płocka poprzez udział w wieczornym przejeździe przez miasto – Nightskating Płock.

Zbiórka uczestników w sobotę 20 lipca o godz. 19:30 przy Orlen Arenie, gdzie również odbędzie się zakończenie kilkunastokilometrowego przejazdu. Dołączyć może każdy kto posiada podstawowe umiejętności jazdy na rolkach z prędkością 10-15 km/h.

Osoby zaczynające swoją przygodę z rolkami mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach doskonalących technikę jazdy i przygotowujących do udziału w przejeździe. Odbywają się one codziennie, od środy, 17 lipca do soboty 20 lipca o godz. 18:00 przy skateparku przy Orlen Arenie.

W pierwszej edycji przejazdu wzięło udział blisko 100 rolkarzy. W tym miesiącu organizatorzy liczą na podwojenie tej liczby. Na całej trasie uczestnikom towarzyszy muzyka oraz przewidziane są krótkie postoje.

Na stronie www.nightskating.org.pl/plock znajdują się szczegóły dotyczące przejazdu.

Impreza odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Płocka i programu Lider Animator, a warsztaty są prowadzone przez Czysta Forma Studio.

Trasa przejazdu:
Orlen Arena, Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Miodowa, Łukasiewicza, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialna, Kilińskiego, Piłsudskiego, Otolińska, Targowa, Graniczna, Wyszogrodzka, Sienkiewicza, Bielska, Kobylińskiego, Łukasiewicza, Orlen Arena.

plock2mapa
Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments