Rolkarze znów pojadą ulicami miasta

rolkiW niedzielę, 6 października rolkarze spotkają się po raz ostatni w tym roku na wspólnym przejeździe ulicami miasta. Impreza zacznie się o godz. 19.30 przy Orlen Arenie i zakończy się w tym samym miejscu około godz. 21.30.

Trasa październikowego przejazdu będzie miała 14 km. Tym razem ma być pokonana w nieco szybszym tempie niż dotychczas, jednak nadal uwzględniającym możliwości słabszych uczestników. Rolkarzom na całej trasie będzie towarzyszyć muzyka. Będą też konkursy i dodatkowe atrakcje dla uczestników.

– Dzięki dotychczasowym imprezom udało się zintegrować płockie środowisko rolkarzy, co zaowocowało większą liczbą osób w grupach trenujących różne dyscypliny wrotkarskie. W przyszłym roku planujemy dalszy rozwój Nightskatingu w Płocku, aby wspierać przy tym wszelkie inicjatywy rolkarskie – mówi Marcin Myszkowski, organizator przejazdu.

Planowana trasa przejazdu:
Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Dobrzyńska, Mościckiego, Miodowa, Łukasiewicza, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialna, Wyszogrodzka, Graniczna, Targowa, Otolińska, Piłsudskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Bielska, Kobylińskiego, Łukasiewicza.

Nightskating Płock – 6 października, 19:30 – utrudnienia w ruchu

W niedzielę, 6 października, rolkarze spotkają się po raz ostatni w tym roku na wspólnym przejeździe ulicami miasta. Impreza rozpocznie się o godz. 19:30 przy Orlen Arenie i zakończy się w tym samym miejscu ok. godz. 21:30.

Ze względu na dużą ilość imprez odbywających się w sobotę i związane z tym trudności dla służb miejskich, organizatorzy zdecydowali się zmienić pierwotnie planowany termin przejazdu na niedzielny wieczór.

Chcielibyśmy zakończyć ten udany dla płockiego wrotkarstwa sezon jak najlepiej, dlatego przesunęliśmy termin imprezy na niekolidujący z innymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy również konkursy i dodatkowe atrakcje dla uczestników. Dzięki dotychczasowym imprezom udało się zintegrować płockie środowisko rolkarzy, co zaowocowało większą ilością osób w grupach trenujących różne dyscypliny wrotkarskie. W przyszłym roku planujemy dalszy rozwój Nightskatingu w Płocku, aby wspierać przy tym wszelkie inicjatywy rolkarskie – mówi Marcin Myszkowski, organizator przejazdu.

Trasa październikowego przejazdu będzie liczyła 14 km, które tym razem zostaną pokonane w nieco szybszym tempie niż dotychczas, jednak nadal uwzględniającym możliwości słabszych uczestników. Na całej trasie obecna będzie muzyka. Planowana trasa przejazdu – utrudnienia w ruchu: Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Dobrzyńska, Mościckiego, Miodowa, Łukasiewicza, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialna, Wyszogrodzka, Graniczna, Targowa, Otolińska, Piłsudskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Bielska, Kobylińskiego, Łukasiewicza.

Więcej informacji o imprezie znajduje się na stronie www.nightskating.org.pl oraz wydarzeniu facebook: https://www.facebook.com/events/165172130346542/

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments