Targi Zdrowego Życia strzałem w dziesiątkę

targi2Fenomenalna frekwencja wystawców i zwiedzających, liczne pytania o kolejną edycję i barwna oprawa na scenie głównej to wynik ponad trzech miesięcy przygotowań do dwudniowych Targów Zdrowego Życia.

Odbyły się w galerii Mazovia 21-22 września.

Organizatorka Targów, Olga Wawszczak:

„Cieszę się, że udało nam się przekonać tak dużą ilość wystawców z całej Polski do uczestnictwa w Targach. To było pierwsze tego typu wydarzenie w Płocku, ale udział 69 firm i instytucji potwierdził nasze przypuszczenia o potrzebie organizacji tego typu eventów. Sukcesem jest dla mnie to, że ludzie mogli wyjść z naszych stoisk zrelaksowani, ponieważ mogli skorzystać miedzy innymi z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Najedzeni, dzięki Zepterowi, który serwował bezpłatny poczęstunek.

Atrakcje mogłabym wymieniać jeszcze długo, jednak najważniejsze jest dla mnie to, że wyniesiona wiedza o profilaktyce, możliwość uczestnictwa w licznych pokazach ratownictwa medycznego jest bezcenna. Mam nadzieję, że płocczanie przeniosą dobre zwyczaje w życie codzienne. Będą się badać, nauczą się relaksować, będą potrafili wygospodarować w ciągu dnia czas dla siebie. Fantastyczne jest dla mnie to, że ludzie tak chętnie włączali się w przygotowane przez nas aktywności. Nie przypuszczałam, że uda nam się zgromadzić tak liczną publiczność przy scenie. Oczywiście program przewidywał wiele atrakcyjnych występów i pokazów, które miały zwrócić uwagę przechodniów, ale jestem zdziwiona, że udało się to zrealizować aż w takim stopniu.

Bardzo dobrą decyzją było zaproszenie Magdy Femme, która oprócz spektakularnego występu poprowadziła fantastyczne karaoke. To był ryzykowny pomysł. Obawialiśmy się, że nie znajdziemy chętnych do śpiewania, tymczasem było ich tak wielu, że artystka musiała z ciężkim sercem odmówić kilku osobom występu. Na koniec chciałabym podziękować Panu Prezydentowi Andrzejowi Nowakowskiemu, który zaszczycił nas swoją obecnością i otworzył event podkreślając aprobatę dla zdrowego stylu życia oraz sponsorom Agencji Rewitalizacji Starówki oraz Orlen Arenie i partnerowi medycznemu – Szpitalowi Świętej Trójcy bez, których organizacja Targów byłaby o wiele trudniejsza. Dziękuję wystawcom i składam obiecaną deklarację do zobaczenia za rok w Płocku.”

Tym samym zapraszamy za rok ;-).

Źródło: Targi Zdrowego Życia

Skomentuj

comments