Tankowanie za badanie

W czwartek na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów KM Płock rozpoczęła się wielka akcja promocyjna – „Tankowanie za badanie”.

 W ramach rozpoczynającej się promocji każdy właściciel pojazdu do 3,5 tony, uzyskującego pozytywny wynik badania technicznego, otrzyma talon na pięć litrów paliwa do zrealizowania na firmowej stacji paliw.

Jako pierwszy naszą stację odwiedził właściciel 16. letniej Toyoty Rav4. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku badania technicznego otrzymał talon promocyjny uprawniający do odbioru 5 litrów paliwa. – Z uwagi na wiek mojego samochodu, zależy mi na sumiennym przeglądzie – opowiada pan Daniel, właściciel pojazdu.

Pamiętaliśmy również o właścicielach motorów, motocykli i qadów, którzy dokonają badania technicznego na naszej stacji kontroli pojazdów, za uzyskany pozytywny wynik otrzymają talon uprawniający do odbioru 2 litrów paliwa na stacji paliw KM Płock.

Akcja, którą zaplanowaliśmy do 15 kwietnia ma na celu budowanie więzi z klientami korzystającymi z usług Komunikacji Miejskiej w Płocku. Zapraszamy do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów KM – Płock, przy ul. Przemysłowej 17.

Źródło: KM Płock

Skomentuj

comments