Hip-hop i house w Rodzinnej Strefie Kibica

Dla fanów futbolu i hip-hopu Płocka Rodzinna Strefa Kibica, która powstała na placu przed Teatrem Dramatycznym, przygotowała nie lada atrakcję.

 26 czerwca na scenie fani będą mogli podziwiać koncerty lokalnych grup hiphopowych, po których wystąpią jedni z czołowych polskich artystów reprezentujący ten nurt muzyki.

Po raz pierwszy w Płocku zagrają koncert Ten Typ Mes i VNM, a dołączy do nich doskonale wszystkim znany raper Pezet wraz z Małolatem. Od godz. 15 przed głównymi koncertami wyżej wymienionych raperów publikę rozgrzewać będą: Gano GR, Koupak & Santar, The Konkretz/Rudy, Big_A & Ostatnia Dynastia oraz Karti Braz.

W niebanalny sposób, bo freestylowo całą imprezę poprowadzi Wojtek, a za gramofonami stanie DJ Eley. Miłą odskocznią między koncertami będzie pokaz tańca break dance, który zaprezentuje Za 5 dwunasta Squad z naszego rodzimego podwórka.

Wstęp na imprezę za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, które jest do odbioru od 20 czerwca w:
– Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki ul. Tumska 9a
– Młodzieżowym Domu Kultury ul. Tumska 9a
– Stoisku Klubowym Wisły Płock / Galeria Mazovia

Uwaga liczba zaproszeń ograniczona (900 sztuk).

House w Strefie Kibica

W środowe popołudnie 20 czerwca w płockiej Rodzinnej Strefie Kibica wydarzenie z nieco innej płaszczyzny rozrywki. Wydarzenie „House Music – Dj’s Jam Session” został stworzony z myślą o młodszych kibicach lubiących mniej komercyjne dźwięki.

Podczas 8 godzin widzowie będą mogli zrelaksować się przy najlepszych klubowych numerach z całego globu połączonych z wizualizacjami i efektami świetlnymi oraz miejscem, plażą i palmami pod gołym niebem, co da wyjątkowy efekt plażowej imprezy.

W godzinach od 15 do 22:30 wystąpi 7 artystów, w tym jedna przedstawicielka płci pięknej, djka Maureen, znana w kraju z udziału w największych klubowych imprezach.

Poza nią wystąpią również:
LoccoLovers – dj i producent z Kutna oraz Yoshi, DeFresh, Chemical Ghoust, Jamajka i Mikesz. Ta piątka wykonawców to mieszkańcy Płocka, dobrze znani klubowej społeczności tego miasta.

Godziny występów poszczególnych wykonawców:
15:00 – 16:00 Chemical Ghost
16:00 – 17:00 Mikesz
17:00 – 18:00 DeFresh
18:00 – 19:15 LoccoLovers
19:15 – 20:15 Jamajka
20:15 – 21:30 Maureen
21:30 – 22:30 Yoshi

Wstęp wolny

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments