Marleyki charytatywnie

W Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Krzyśka Michalskiego.

 Krzysztof Michalski to dziennikarz radiowy związany w swej pracy z Kutnem, Łodzią oraz Płockiem, działacz społeczny, przed 89’ aktywny w m.in. Federacji Młodzieży Walczącej, Stowarzyszeniu Młodzieży Antykomunistycznej SMAK, czy Niezależnym Zrzeszeniu Studentów w Toruniu potrzebuje Waszej pomocy! 45-letni Krzysztof Michalski walczy z nowotworem mózgu. Szansą dla niego jest kosztowne leczenie. Co trzy tygodnie musi otrzymywać leki, na które go nie stać. Co trzy tygodnie musi otrzymać nierefundowany lek za 8 tys.zł.

Prezydent Kutna udostępnił konto swojej Społecznej Fundacji Miasta Kutna, dzięki temu samorząd sprawuje kontrolę nad wpłaconymi nad ten numer pieniędzmi. Liczy się każda złotówka!

Oto numer konta: PKO BP I/O Kutno: 31 1020 3440 0000 7802 0063 0939
(z dopiskiem “Krzysztof Michalski”)

Koncert charytatywny odbędzie się 25 lutego w POKiSie (Tumska 9A). Wstęp w postaci cegiełki na rzecz Krzyśka Michalskiego – 10 złotych! Początek o godz. 18:00.

Zagrają:

Klub Zdesperowanych Romantyków
KZR to grupa rockowa z Płocka. Muzykę zespołu można określić jako “alternatywny” lub “akustyczny”, mocno melodyjny rock. Mimo kompozycji opartych na brzmieniu gitary akustycznej, która narzuca czasem skojarzenia z melancholią i powyciąganymi swetrami, specjalnością zespołu są wysokoenergetyczne występy na żywo. Autorzy epki „Kilka słów o prawdzie i trwaniu…” Gęba – wokal, gitara; Kazik – gitara; Szpila – bas; Kosa – perkusja; Piasek – instrumenty perkusyjne.

Krzesimir And Friends
Krzesimir to płocko-toruński dubmaster, producent, selector i realizator. Tworząc przede wszystkim duby przybierające formę liveactów, skupia się wokół klasyków sceny dubowej i jej współczesnych emanacji, jednak nie stroni przy tym od „czystego” reggae, magicznego rootsu, czy energicznych rytmów dancehallu. Założyciel netlabel Ministry of Dub – niezależnej platformy, zrzeszającej muzyków oscylujących wokół reggae, dubu, dancehallu (www.facebook.com/ministryofdub). Współorganizator URL11, współzałożyciel Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych „Uhuru Culture”.

CiaraJah
CiaraJah nawijacz zakorzeniony w reggae, ragga i dancehallu, muzyką zajmuje się od 2008 roku, a koncertowanie rozpoczął w 2010 roku. Jak twierdzi jest wychowany na Reggaelandzie. Występował na płockich eventach takich jak Underground Reggaeland 2011, Hip-Hop/Reggae Night Sesion w Pub Rock69, czy Babilon Ragga Night w Pub Grota. CiaraJah jest nie tylko nawijaczem, ale udziela się wraz ze swoim bratem i managerem Jakubem Nosarzewskim przy organizowaniu imprez. Aktualnie trwają wysiłki zmierzające do zarejestrowania debiutanckiej epki CiaryJah. Współorganizator URL11, współzałożyciel Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych „Uhuru Culture”.

Spółka51
Płocki zespół jazzowy, grający w składzie:
Ola Kelm – wokal; Miłosz Gołębiewski – perkusja; Filip Buchaj Dzierżawski – gitara basowa; Sebastian Dorajczyk – gitara elektryczna; Szymon Klekowicki – instrumenty klawiszowe; Tomasz Gorczyca – saksofon; Maciej Gorczyca – trąbka.

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments