Wspieraj Wisłę w Kielcach!

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje 1 marca wyjazd do Kielc na spotkanie ligowe szczypiornistów Wisły Płock z zespołem Vive Kielce (godzina meczu w trakcie ustalania). Koszt wyjazdu to 45 zł plus bilet na mecz (30 zł – cena do potwierdzenia).

 
 
 
Wyjazd planowany jest około 6 godzin przed meczem spod Orlen Areny. Precyzyjna informacja o zbiórce i godzinie wyjazdu zostanie podana w przyszłym tygodniu.

Zapisy wyłącznie z wpłatami będą przyjmowane:
– w środę (15 luty) i wtorek (21 luty) w godzinach 17.00-18.00 w Restauracji La Petite przy ul. Grodzkiej 18,
– w czwartek (23 luty) w godzinach 15.00-19.00 w Restauracji La Petite przy ul. Grodzkiej 18,
– a także mailem pod adresem handball.fans@wp.pl

Wymagane jest podanie następujących danych:
– Imię i nazwisko,
– PESEL,
– Kontakt (nr telefonu, e-mail).

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:
PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe.

Ze względu na duże zainteresowanie tym wyjazdem, a co za tym idzie potrzebę zapewnienia odpowiedniego transportu, prosimy o nie zwlekanie z zapisami. Zapisy rozpoczynają się i kończą we wskazanych terminach. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy.

Informacja dla osób, które chcą jechać na wyjazd własnym środkiem transportu
Kibice podróżujący własnymi autami zobowiązani są uiścić opłatę za bilet w miejscu zapisu i we wskazanym terminie. Osoby opłacające bilet otrzymają potwierdzenie wpłaty, które zamienią na bilety podczas zbiórki kibiców, przed halą lub jeśli będzie taka możliwość dzień przed wyjazdem w godzinach wieczornych. Zbiórka wszystkich kibiców – pół godziny przed meczem.

Źródło: www.nafciarze.pl

Skomentuj

comments