Zostań HARDCOREM

Zapraszamy w najbliższy piątek 24 lutego o godz. 19:00 do kościoła św. Jadwigi Królowej w Płocku na kolejne spotkanie „W DRODZE”. Jego temat brzmi: „Zostań HARDCOREM” i będzie poświęcone mężczyznom, choć nie tylko dla mężczyzn.

 

 

O tym, jak być prawdziwym chłopakiem, mężczyzną, mężem, ojcem opowie o. Rafał Szymkowiak. To niezwykły człowiek, który zachwyca swoim podejściem do problemów młodego człowieka. Korzystając z doświadczeń zarówno pedagogicznych jak i duszpasterskich doskonale potrafi pomóc innym. Pokazuje, że każdemu są potrzebne nieustanne przemiany. Słuchając jego kazań czy autorskich piosenek możemy odnaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. Od wielu lat pracuje z młodzieżą, współorganizował Spotkania Młodych w Wołczynie i uczestniczy w Inicjatywie Ewangelizacyjnej –„Przystanek Jezus”. Łatwo nawiązuje relacje z młodymi, a także wiele zrobił by ułatwić im kontakt z Bogiem.

Jego książki skierowane są do tych, którzy intensywnie poszukują prawdy, miłości i wolności oraz nie zadowalają się płytkimi odpowiedziami. Są pozbawione zbędnego patosu. Już same ich tytuły mówią o nich wiele : „Spowiedź jest spoko”, „Przepchnąć słonia” „Ale faza”, „Problemy bez ściemy”, „Ile waży Grosik” „Dlaczego nie ma duchowych kosiarek?”. Jest naprawdę wyjątkową osobą, której warto posłuchać.

Czy “hardcore” może być człowiekiem religijnym? Czy są to może sprzeczności? A czy Jezus był “hardcorem”? Na te pytania odpowiedź znajdziesz już w piątek podczas spotkania „W DRODZE” . Jak zawsze towarzyszą nam relikwie błogosławionego Jana Pawła II, który jest naszym duchowym przewodnikiem. Zapraszamy właśnie Ciebie już w piątek! Zabierz ze sobą swoją dziewczynę czy chłopaka, przyjaciół i przyjdź!

Źródło: Konrad Maciejewski
grupa prasowa spotkań “W DRODZE”

Skomentuj

comments