Mamy Blogerki? A jakże!

smb_icoJesteś Mamą i prowadzisz “matczynego” bloga? Szykuj się na spotkanie! Już w marcu Mamy-blogerki spotkają się w Płocku i wymienią doświadczeniem.

To będzie pierwsze, historyczne spotkanie blogujących Mam. Okazało się, że kobiet prowadzących blogi dotyczące macierzyństwa (zwane często “parentingowymi”) nie jest wcale tak niewiele, jakby się mogło wydawać.

Wioleta Skawińska Blog MaiLuJedna z pomysłodawczyń spotkania – Pani Joanna Adamkiewicz:
Od dwóch lat prowadzę blog dotyczący macierzyństwa www.zuzulenka.pl, w miarę upływu czasu zdobywałam coraz większe grono czytelników, poznałam wiele interesujących osób w tym innych blogujących mam, a między innymi Wioletę Skawińską prowadzącą bloga www.mamailusia.blogspot.com. Z racji, że większość blogujących Mam jest rozsypana po całym kraju ciężko było się nam spotkać, więc pozostał kontakt mailowy. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam informację o spotkaniu Mam Blogerek w innym mieście pomyślałam, że ktoś powinien zorganizować coś u nas, bo w końcu Płock, to naprawdę piękne miasto warte zobaczenia i ku mojemu zdziwieniu jest tu kilka blogujących Mam.
Początkowo pomysł siedział w mojej głowie, aż w końcu za namową męża postanowiłam wprowadzić go w życie i wspólnie z Wiolą podjęłyśmy się jego zrealizowania. Razem zakasałyśmy rękawy i zabrałyśmy się do pracy. Udział w spotkaniu weźmie łącznie z naszą dwójką około 15 Mam Blogerek.

Joanna Adamkiewicz Blog ZuzuLenka

Już pierwszego dnia zgłosiło się kilka Blogujących Mam nie tylko z Płocka ale też z okolic Warszawy, jak również innych odległych miast. Lista nadal nie jest zapełniona, czekamy na kolejne zgłoszenia. Z pewnością nie będzie to ostatnie spotkanie organizowane w naszym mieście.
Mamy już zarysowany program spotkania, który już wkrótce pojawi się na stronie. Pojawili się już pierwsi sponsorzy, którzy zechcieli podarować uczestniczkom spotkania niewielkie upominki. Czekamy oczywiście cały czas na kolejne zgłoszenia.

Pierwsze spotkanie Mam Blogerek odbędzie się dnia 1 marca 2014r. w restauracji “Estera” w Płocku (Stary Rynek 7-9). O szczegółach wkrótce Was poinformujemy.

smb2014

Skomentuj

comments