Kampania Let’s meet in Płock EURO 2016

W weekend Płock rozpoczął kampanię Let’s meet in Płock EURO 2016, jako jednego z pretendentów do otrzymania roli miasta-gospodarza podczas mistrzostw Europy w 2016 roku.

 W lokalnym środowisku handballu ta inicjatywa została przyjęta bardzo dobrze. Nowy branding ORLEN Areny oraz spot promocyjny, który zadebiutował podczas meczu z Team Tvis Holstebro spodobały się kibicom. Pod wrażeniem atmosfery meczowej byli także Duńczycy.

Dostępny jest fanpage kampanii Let’s meet in Płock EURAO 2016, który w ciągu 5 dni zanotował ponad 400 subskrybentów. Odnotowaliśmy także kilkaset odsłon dedykowanej strony internetowej www.euro2016plock.eu.

Pozytywnym efektem pierwszego weekendu akcji Let’s meet in Płock EURA 2016 jest także największy w historii wyjazd fanów Orlen Wisły na mecz z VIVE. Choć klub z Kielc podniósł ceny biletów ze standardowych na 40 zł, a także ogranicza liczbę miejsc dla płocczan do 240, to wierzymy, że uda się dojść do porozumienia z VIVE i atmosfera sportowego święta charakterystyczna dla Orlen Areny, będzie równie dobra w hali w Kielcach, jak w Płocku.

W tej chwili lista zarejestrowanych na wyjazd wynosi około 400 osób. Jest także zarezerwowanych kilka rodzinnych autokarów, ponieważ wyjazd planują całe rodziny i niepełnosprawni fani piłki ręcznej.

To dopiero początek długofalowej kampanii, jaką będzie realizowało miasto Płock. Chcemy, aby nasza idea wyrażana była przez niestandardowe działania, angażowała jak największą część środowiska piłki ręcznej i przysłużyła się promocji tej dyscypliny w naszym kraju.

Już teraz zapraszamy na naszą stronę internetową oraz fanpage na Facebook’u.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments