Kibice jadą na Final Four!

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje wyjazdy na Final Four Pucharu Polski, który w dniach 13-14 kwietnia odbędzie się w Legionowie. Koszt każdego z wyjazdów to 30 zł plus bilet na dany dzień turnieju (60 zł).

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że wysoki koszt biletów sprawi, że większym zainteresowaniem, zakładając sobotnie zwycięstwo z zespołem z Puław, będzie cieszyło się niedzielne spotkanie z kielecką Iskrą.

Z uwagi na małą liczbę biletów zapisy będziemy prowadzili tylko do 2 kwietnia do godziny 20 lub do zapełnienia się autokarów. W pierwszej kolejności przyjmować będziemy zapisy osób, które planują wyjazd na obydwa dni turniejowe oraz osób, które poza ostatnim wyjazdem do Kielc, były w tym sezonie przynajmniej dwa razy na meczach wyjazdowych naszego zespołu.

Zapisy wraz z wpłatami będą przyjmowane wyłącznie w Restauracji La Petite w dniach:

– 02 kwietnia (wtorek) w godzinach 17.00-18.00,

z podaniem następujących danych: imię, nazwisko, pesel.

UWAGA!

Zapisy rozpoczynają się i kończą we wskazanych terminach. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy.

Z uwagi na małą liczbę biletów przewidujemy wyjazd maksymalnie dwoma autokarami. Każdy autokar będzie organizowany z chwilą jego zapełnienia w 75 %.

Informujemy, że tym razem nie prowadzimy zapisów drogą mailową.

Stowarzyszenie przyjmuje zapisy wyłącznie na wyjazd autokarowy. Osoby, które zainteresowane są samymi biletami proszone są o kontakt z klubem.

Zapraszamy!

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość samodzielnego zakupu wejściówek na zbliżające się spotkania Final Four Pucharu Polski, jeżeli ktoś nie zdecyduje się na uczestnictwo w wyjeździe organizowanym przez PSSPR. Ruszyła już sprzedaż biletów w punkcie stacjonarnym zlokalizowanym na terenie Płocka oraz na stronie internetowej dystrybutora:

Sklep sportowy „Dagna”, pl. Nowy Rynek 10, serwis internetowy eBilet.

Przypominamy, że wejściówki przeznaczone do ogólnopolskiej sprzedaży będą do nabycia w cenie: 40,00 zł (miejsca stojące.), 60,00 zł i 80,00 zł. Bilet ważny tylko na jeden dzień turnieju!

Mając na uwadze niewielką pojemność hali w Legionowie oraz niecałe 200 sztuk biletów regulaminowo przeznaczonych dla kibiców każdej z drużyn uczestniczących w turnieju, gorąco zachęcamy do nabywania wejściówek w wolnej sprzedaży. Jedźmy po raz kolejny w rekordowej liczbie i wspomóżmy Nafciarzy głośnym dopingiem!

Źródło: www.nafciarze.info

Skomentuj

comments