IV Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka

turniejPłockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje w dniu 24 sierpnia (sobota) IV Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka.

Przypominamy, że turniej jest organizowany ku pamięci Tomasza Kaszanka, wiernego kibica Wisły, który ponad 7 lat temu zginął w wyniku tragicznego wypadku. Stąd właśnie jego imieniem nazwano kibicowskie rozgrywki. Areną sportowych zmagań płockich fanów będzie tradycyjnie Blaszak Arena. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9:00, planowane zakończenie o 17:00.

Do udziału w turnieju, w którym wystąpi osiem zespołów podzielonych na dwie grupy, zapraszamy kibiców, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji z innymi fanami, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz płockiej drużyny czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą. Podczas turnieju są przewidziane niespodzianki i atrakcyjne nagrody dla kibiców.

Aby uatrakcyjnić rozgrywki organizatorzy zaprosili na turniej fanów szczypiorniaka z Lublina, na co dzień wspierających piłkarki ręczne MKS-u, którzy znali i spotykali się z Tomkiem przy okazji wielu meczów czy też zlotów kibiców szczypiorniaka, które wiele lat temu miały swoje miejsce w handballowym kalendarzu. Do turnieju zakwalifikowano cztery inne ekipy – pierwszą trójkę poprzedniego turnieju, regularnie uczestniczącą w tych rozgrywkach (1. HC ŁĄCK, 2. HABA-BABA TEAM, 3. PODOLSZYCE-PETROCHEMIA). Stawkę “pewniaków” uzupełni zespół kibiców Wisły stworzony przez prowadzącego doping…

Źródło: Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej

Skomentuj

comments