Wyjazdowe plany kibiców

Przed nami, pomijając mecz z Elverum Handball Herren, trzy wyjazdy na mecze Wiślaków.

 Już dzisiaj mecz w Legnicy, tydzień później w Puławach, a na zakończenie ostatnie, mamy nadzieję, że decydujące spotkanie grupowe w Lidze Europejskiej w Holstebro. Stowarzyszenie organizuje wyjazdy na te spotkania.

Poniżej przedstawiamy harmonogram i ceny wyjazdów. W przypadku najbliższego wyjazdu do Legnicy, chętnych, prosimy o pilny kontakt pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl.

13 marca – wyjazd na mecz z Miedzią Legnica (g.18.00) – wyjazd ok. godz. 11, powrót ok. g. 1.00. Maksymalny koszt wyjazdu to 60 zł plus bilet na mecz (15 zł normalny, 7 zł ulgowy).

20 marca – wyjazd na mecz z Wisłą Puławy (g.18.00) – wyjazd ok. godz.12, powrót ok. g. 24.00. Maksymalny koszt wyjazdu to 60 zł plus bilet na mecz (15 zł)

23-25 marca – wyjazd na mecz do Danii na spotkanie z Tvis Team Holstebro (g.15.00). Koszty wyjazdu to maksymalnie 250 zł (wraz z ubezpieczeniem) plus bilet na mecz. Ramowy program wyjazdu podamy po spotkaniu z Elverum Handball Herren.

Zapisy na spotkanie z Miedzią Legnica odbywać się będą wyłącznie w formie mailowej wraz z załączonym potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl. Na dwa pozostałe wyjazdy zapisy będą przyjmowane przed i w przerwie najbliższego spotkania z Elverum Handball Herrer (od godz.17.00) oraz na warunkach identycznych jak powyżej wraz z podaniem szczegółowych danych wymaganych do ubezpieczenia (mecz w Holstebro). Do wyjazdów krajowych wystarczy wyłącznie imię, nazwisko i pesel. Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe.

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428.

UWAGA!

Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniego transportu i ceny od tych wyjazdów zmieniamy formę zapisów.

Zapisy będą odbywały się do zebrania odpowiedniej ilości osób:

– do 8 osób

– do 16 osób

– do 25 osób

– powyżej 30 osób.

Do momentu przekroczenia kolejnego progu będzie powstawała lista rezerwowa, aż do momentu kiedy zbierze się kolejna grupa kibiców, która pozwoli na zapewnienie większego środka transportu.

Zapraszamy!

Źródło: www.nafciarze.info

Skomentuj

comments