Vistula Folk Festival

vistulaVistula Folk Festival startuje w środę 21 sierpnia, ale już jutro płocczanie będą mogli spotkać się z zespołami w centrach handlowych Mazovia i Mosty.

Vistula Folk Festival startuje w środę 21 sierpnia, ale już dziś płocczanie będą mogli spotkać się z zespołami w centrach handlowych Mazovia i Mosty.

Poza oficjalnym programem zachęcamy Państwa redakcje do towarzyszenia naszym gościom w pozostałych spotkaniach.

We wtorek, 20 sierpnia, o godz. 16.00 Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski – Patron Honorowy Vistula Folk Festival – powita przedstawicieli wszystkich zespołów folklorystycznych w sali sejmowej płockiego Ratusza. Jeśli dopisze pogoda zespoły mają w planie krótki pokaz swoich umiejętności na rynku Starego Miasta.

O godz. 17.30 zespoły zaprezentują się w centrach handlowych. W CH Atrium Mosty wystąpią zespoły folklorystyczne ze Słowacji i Meksyku, a w GH Mazovia – z Rumunii i Indonezji.

W środę, 21 sierpnia, o godz. 17 zespoły pojawią się na płockim molo i na osiedlach: Łukasiewicza (ul. Łukasiewicza 22) i Podolszyce Południowe (niedaleko marketu OBI).

W czwartek, 22 sierpnia, o godz. 11 zespoły pojadą na występy gościnne do Domów Pomocy Społecznej w Goślicach, Miszewie Murowanym oraz Zakrzewie i Brwilnie.

O tej samej godzinie pojawią się również w Ośrodku Opiekuńczo – Wychowawczym przy ul. Mościckiego 27 w Płocku.

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments