Najlepszy kierowca w plebiscycie pasażerów – wybrany

Plebiscyt pasażerów na Najlepszego Kierowcę roku 2011 Komunikacji Miejskiej za nami. W piątek na antenie Katolickiego Radia Płock odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników. Pasażerowie oddali prawie 12 tysięcy głosów.

 

 

Najwięcej pasażerów, bo aż 3172 zagłosowało na kierowcę z numerem służbowym 307, na Artura Kowalskiego. Drugim zwycięzcą w plebiscycie pasażerów jest kierowca z numerem 283 – Andrzej Pawłowski z ostateczną sumą głosów 2973, trzecie miejsce na podium uzyskał Mariusz Kussy z numerem służbowym 299 i ostatecznym wynikiem 1808 głosów.

Ponadto spośród wszystkich osób, które zagłosowały na swojego ulubionego kierowcę wytypowaliśmy trzy osoby, którym ufundowaliśmy dwumiesięczne karnety na przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej obowiązujące na wszystkie linie i we wszystkich strefach. Karnety otrzymają Paweł Kołodziejski (głosował na kierowcę z numerem 475), Katarzyna Pawłowska (typowała kierowcę z nr 283) i Jadwiga Kosztowna (oddany głos na kierowcę z nr 467). Uczestnikom dziękujemy za każdy głos, a kierowcom za poddanie się społecznej ocenie. Każda uwaga i opinia od mieszkańców Płocka korzystających z Komunikacji Miejskiej jest dla na cenna i wpływa na poprawę jakości naszych usług. Konkurs przybliżył nas do oczekiwań pasażerów, czyli – nie tylko zmotywował nas do jeszcze lepszej pracy, ale też posłuży nam jako swego rodzaju narzędzie badawcze.

Dziękujemy współorganizatorom: Katolickiemu Radiu Płock i firmie AutoBox, dzięki którym mogliśmy przeprowadzić plebiscyt.

Źródło: www.kmplock.eu

Skomentuj

comments