Casting w Galerii Wisła

Galeria Wisła w Płocku wspólnie z Centrum Filmowym ATV Film® zaprasza swoich klientów na bezpłatny casting do Galerii Twarzy®.

 

 
 
 

Z osób, którym zostaną zrobione wstępne zdjęcia wybrane zostaną te, którym zaproponuje się współpracę poprzez dołączenie do bazy wizerunków, dzięki czemu będą miały możliwość brania udziału w castingach pod konkretne produkcje.

Casting do Galerii Twarzy® odbędzie się w dniach 10 – 13 lutego w godzinach:
Piątek: 15:00 – 20:00
Sobota: 11:00 – 20:00
Niedziela: 11:00 – 20:00
Poniedziałek: 15:00 – 20:00

Galeria Twarzy® to zbiór osób o ciekawej i charakterystycznej prezencji, przedstawianych w sposób naturalny. Fotografie celowo nie są zmieniane i retuszowane. To wielotysięczna baza statystów, epizodystów, aktorów i amatorów w każdym wieku, osób o interesującej urodzie i nieprzeciętnych predyspozycjach medialno-artystycznych. Katalog udostępniany jest firmom realizującym produkcje filmowe, reklamy, programy telewizyjne, imprezy artystyczno-medialne oraz pokazy mody i sesje fotograficzne. Centrum Filmowe ATV Film® prowadzi również ekskluzywny katalog Holly Model Look®, do którego zaprasza modelki, fotomodelki, modeli i fotomodeli.

Galeria Wisła mieści się w samym centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 000 potencjalnych klientów. Dojazd do Galerii Wisła nie może być prostszy – podwójne pasma drogowe w każdym kierunku. Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych płockich osiedli.

Źródło: www.galeria-wisla.pl

Skomentuj

comments