Lutowe niespodzianki w Galerii Wisła

Luty w Galerii Wisła wypełniony jest atrakcjami. Galeria każdego dnia stara się zaskakiwać swoich klientów.

 W wybrane dni lutego na najmłodszych będzie czekał klaun Pajko (spotkać go będzie można w godzinach popołudniowych). Coraz popularniejsze Warsztaty Zakręconego Trzepaka będą się odbywać w godzinach 16:00 – 20:00. Każdy łasuch będzie mógł spróbować pysznej waty cukrowej. Spotkania z wróżką przewidziane są w godzinach: 14:00 – 19:00. Dla dbających o urodę przygotowane zostały spotkania z wizażystką, akcje ze zdobieniem paznokci, oraz – zbawienne o tej porze roku – pielęgnacyjne zabiegi na dłonie. 14 lutego odbędą się specjalne akcje związane ze świętem zakochanych – tego dnia na odwiedzających galerię czeka Moc Walentynkowych Atrakcji.

Dla spragnionych zdrowej dawki ruchu i dobrej zabawy Galeria Wisła (wspólnie z Mark-Dance Studio) przygotowała dwa taneczne wydarzenia. 11 lutego w godzinach: 14:00 – 16:00 odbędą się Warsztaty Taneczne, których gościem specjalnym będzie Masza Triputsen z „You Can Dance”. 12 lutego w godzinach 14:00 – 16:00 każdy będzie mógł porozmawiać z Pauliną Biernat – uczestniczką „Tańca z Gwiazdami”. Ostatnia sobota lutego upłynie pod znakiem poezji – na niezwykłą akcję do Galerii Wisła zaprasza Spółdzielczy Dom Kultury. Dodatkową atrakcją jest przewidziane na godzinę 15:00 czytanie bajek w wykonaniu Babci Anki.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach. Architektura obiektu to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami we wnętrzu (szklana kopuła, przeszklone fragmenty dachu, winda panoramiczna, ekran wodny, wieża zegarowa). Powierzchnia całkowita to 54 000 m?2 z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 m2?. Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych.

Źródło: Łukasz Kanigowski
Galeria Wisła Marketing Assistant

Skomentuj

comments