Płocka Akademia Piłki Nożnej

Piłkarze Wisły Płock rozpoczęli cykl spotkań zachęcających do zapisania się do Płockiej Akademii Piłki Nożnej.

 

 
 
 

Na początek zawodnicy udali się do Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie spotkali się z obecnymi oraz przyszłymi adeptami Akademii. W spotkaniu wzięli udział Łukasz Sekulski, Matar oraz Ricardinho. Piłkarze pokazywali dzieciom sztuczki piłkarskie, odpowiadali na bardzo ciekawe pytania zadawane przez przyszłych futbolistów, a na koniec rozdawali autografy.

Całą imprezę poprowadził trener koordynator Zbigniew Mierzyński, który pracuje w Wiśle na stanowisku pełnomocnika zarządu ds. szkolenia młodzieży.

Przypominamy, że celem całego przedsięwzięcia jest wyłonienie talentów, a także promocja zdrowia i zdrowego trybu życia. Zajęcia prowadzą nauczyciele oraz trenerzy z uprawnieniami trenerskimi. Za merytoryczną stronę zajęć odpowiada Wisła Płock.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcieliby trenować w Płockiej Akademii Piłki Nożnej współpracującej z Wisłą Płock, o zapisywanie się do nowo utworzonych klas sportowych o profilu futbolowym w Szkołach Podstawowych nr 3, 5, 12, 17 i 22 oraz w Gimnazjach nr 4 i 12.

Źródło: Wisła Płock S.A.

Skomentuj

comments