Od 1 marca zmiany na liniach autobusów

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. informuje, że od 01. 03. 2012 r. zmienione zostaną trasy i rozkłady jazdy linii 4, 12, 15, 17, 18, 27, 28.

 

 
 
 

Linia 4 ulegnie likwidacji i zostanie zastąpiona w Brochocinie wydłużonymi kursami linii 15, a w Rydzynie linii 27.

Zmiany na linii 12 polegają na ograniczeniu ilości kursów przez ul. Młynarską w Słupnie i do Szelig p. Barcikowo. W ul. Młynarską wjeżdżać będą tylko kursy z/do Szelig. Realizowanych będzie 14 kursów w dni robocze (w tym 6 do Słupna zajazdu, 2 do Szelig bez wjazdu w Młynarską i 6 do Szelig z wjazdem w Młynarską) i 9 kursów w soboty i niedziele (w tym 5 do Słupna zajazdu i 4 do Szelig z wjazdem w Młynarską).

Sześć kursów linii 15 w dni robocze, 3 kursy w soboty i 2 w niedziele zostaną wydłużone do Brochocina w zastępstwie za zlikwidowaną linię 4.

Dwa kursy linii 17 do Sobowa w dni robocze zostaną skrócone do Brudzenia. Jeden kurs linii 17 do Brudzenia w dni robocze zostanie wydłużony do Sobowa. Ostatni kurs linii 17 (codziennie) w stronę Brudzenia wykonywany będzie z wjazdem do Wyszyny (tylko w stronę Brudzenia), z powrotem zostanie wydłużony na Podolszyce w zastępstwie za zlikwidowany ostatni kurs linii 18.

Likwidacji ulegnie ostatni kurs linii 18 i zostanie zastąpiony ostatnim kursem linii 17 do Brudzenia z wjazdem w Wyszynę, w drodze powrotnej wydłużonym na Podolszyce (codziennie).

Wybrane kursy linii 27 zostaną skierowane do lub przez Rydzyno (w drodze do Wykowa i z powrotem) w zastępstwie za zlikwidowaną linię 4. W stronę gm. Słupno w dni robocze realizowane będą 2 kursy bezpośrednie do Wykowa, 2 kursy tylko do Rydzyna i 2 kursy do Wykowa przez Rydzyno. W stronę Płocka w dni robocze realizowane będą 3 kursy z Wykowa przez Rydzyno, 2 kursy z Rydzyna i 1 kurs bezpośredni z Wykowa. W soboty realizowane będą 2 kursy tylko do/z Rydzyna. W niedziele realizowane będą 2 kursy do/z Wykowa przez Rydzyno.

Likwidacji ulegną wszystkie kursy linii 28 w soboty i 2 w niedziele. W dni robocze rozkład bez zmian.

Źródło: Komunikacja Miejska Płock

Skomentuj

comments