Policzymy Twoje podatki w Galerii Wisła

Galeria Wisła w Płocku – wzorem lat ubiegłych – postanowiła ułatwić swoim klientom rozliczanie się z Urzędem Skarbowym. Przez trzy kolejne weekendy marca w galerii będzie można wypełnić PIT-y korzystając z pomocy specjalistów zupełnie za darmo.

 
 
 
Każdy, kto odwiedzi Galerię Wisła w marcowe weekendy w godzinach 10:00-18:00 będzie miał szansę skorzystać z bezpłatnych porad pracowników biura rachunkowego, a nawet wspólnie z nimi kompletnie wypełnić zeznanie. Na klientów będą czekały stanowiska Urzędu Skarbowego przy których będzie można uzyskać informacje, otrzymać formularze, oraz zapoznać się z zyskującą na popularności formą rozliczania się i przesyłania zeznań podatkowych przez Internet. Pracownicy Urzędu będą również przyjmować zeznania. Komplet niezbędnych dokumentów można pobrać ze strony internetowej centrum. Na jednym ze stoisk przedstawiciele Urzędu Miasta będą zachęcać do przekazania 1% podatku na upoważnione organizacje z płockiego regionu. Dodatkowo w ostatnią sobotę marca odbędzie się Podwieczorek z Prezydentem Płocka i spotkanie z płockimi Organizacjami Pożytku Publicznego.

Galeria Wisła mieści się w samym centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 000 potencjalnych klientów. Dojazd do Galerii Wisła nie może być prostszy – podwójne pasma drogowe w każdym kierunku. Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych Płockich osiedli.

Źródło: Galeria Wisła

Skomentuj

comments