Spacer w chmurach z Galerią Wisła

Galeria Wisła w Płocku we współpracy z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej przygotowała dla swoich klientów wyjątkową atrakcję. Od 11 do 26 sierpnia na placu pod Wielką Kopułą galerii będzie stał prawdziwy samolot.

 Każdy będzie mógł wejść do kabiny i zasiąść za sterami Zlina 42M SP-ALF nazywanego przez płockich pilotów „Alfikiem”. Wraz z ekspozycją samolotu ruszy wystawa złożona ze zdjęć opisujących historię i współczesność Aeroklubu Ziemii Mazowieckiej. Ekspozycję wzbogacą prezentacje multimedialne, oraz spotkania z członkami aeroklubu (w dni powszednie od 16:00 do 19:00, w weekendy od 12:00 do 18:00).

Przygotowano również tematyczne „Odlotowe Weekendy”:
11-12 sierpnia – będzie należał do paralotniarzy i motolotniarzy (każdy będzie mógł usiąść w wózku i przypiąć się do uprzęży)
18-19 sierpnia – będzie należał do modelarzy RC (zaprezentowane zostaną modele samolotów i aut sterowane radiowo)
25-26 sierpnia – będzie należał do modelarstwa kosmicznego (gościem specjalnym będzie Wojciech Krzywiński – zdobywca pucharu świata w modelarstwie kosmicznym).
Dodatkowo każdy kto zapragnie rozpocząć podniebną przygodę będzie mógł wziąć udział w konkursie w którym do wygrania są trzy loty nad Płockiem.


Źródło: Galeria Wisła Płock

Skomentuj

comments